Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Keresek "TESTÉPITŐ PÉLDAKÉPET"...

Keresek "TESTÉPITŐ PÉLDAKÉPET" aki nem teszi magát, nem él vissza a a testépités sportjával mondanátok neveket?

Figyelt kérdés
2014. febr. 5. 13:46
 1/8 anonim válasza:
100%
Cedric Mc Milan
2014. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Arnold Schwarzenegger
2014. febr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mit értesz azon, hogy nem teszi magát, nem él vissza vele?

Mert ha ez alatt azt érted, hogy nem reklámoz étrend kiegészítőket, nem pózol plakátokon, stb... akkor olyat nem találsz. Ez egy nagyon drága sportág, ha már testépítő vagy, havonta 100 ezrekbe kerül, anyagilag csak úgy lehet bírni, még külföldön is, hogy ha van szponzor.

2014. febr. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Arnold!!!
2014. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 dirtboy ***** válasza:

branch warren


lőfegyver nélkül vadászik vadállatokra tehát annyira nem izgathatja a sérülés veszélye,ergo nincs tele a gatyája ha nem indulhat versenyen

a leg hardcorabb teremben edz /metroflex gym,texas/ óriási hőségben és nagy súlyokkal nagy intenzitással.

elképesztő a pali szerintem,és nem nagyképű.


egyébként példaképet így bemondása nem lehet választani,az jön magától ha jön.

2014. febr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát én azért kezdtem el edzeni, mert láttam arnoldot ő motivált erre de néztem róla egy dokumentum filmet, és mondták hogy ő nagy képü volt fiatal korában, és ezért akkarom lecserélni....
2014. febr. 6. 14:47
 7/8 dirtboy ***** válasza:

nem tudom ez a nagyképűség mennyire igaz,testépítésben inkább rafinált volt nem nagyképű.

amiket meg elért azok azért nem semmik de idősebb korában is normálisnak tűnik nekem.

itt is jól el poénkodik.

[link]

2014. febr. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha Arnoldot le akarod cserélni, akkor keress inkább egy másik sportot..pl.: golf...


Nála nagyobb példakép nincs és nem is lesz, mind a testépítésben, mind az élet többi területén.

2014. febr. 7. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!