Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez lehetséges? Betegséggel kapcs.

Ez lehetséges? Betegséggel kapcs.

Figyelt kérdés
az utolsó 1 hónapban kb. 2x voltam edzeni, mert beteg vagyok, 1 hétig feküdtem csak, utána nem akartam egyből edzeni menni, mert le voltam gyengülve, tehát még egy hetet pihentem, de most megint beteg vagyok, szóval ez a hét megint szaxi meg a következő is valószínű, és igazából nagy étvágyam sincs, nem nagyon tudom betartani sem az étrendet, meg örülök ha bármit be tudok tolni a tabletta mellé, most abból áll a napom, hogy alszom, ha meg felkeltem akkor fekszem az ágyban, mert jó lenne már kifeküdni ezt az egész gebulát teljesen. Viszont 73-74kg körül voltam akkor is mikor elkapott, meg most is, viszont tükörben úgy látom, hogy izomból ment le már ez idő alatt, pedig kilóban ugyanott vagyok most is, és csak sz*r kajákat eszem jóformán, napi 2-3x tudok csak enni nagyjából, ezalatt azért próbálok minél több húst beburkolni. Lehet, hogy izomból már ez idő alatt ledobtam és zsírban meg híztam közben?

2014. febr. 6. 12:39
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!