Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan csináljam egyszerűen...

Hogyan csináljam egyszerűen és hatékonyan? Mit egyek? Szóval kérdésem az hogy milyen kaja "rendet" próbáljak betartani, mit kerüljek?

Figyelt kérdés
160cm magas és 52kg vagyok. Hetente 3 alkalommal edzek, 2x-er felsőtest, 1xer alsótest és az erősítő edzés után még megy 40 perces kardió. De ez a szálkásító étrend....nem nagyon megy. Nem eszem zsírosat, sem tészta féléket, de a halat és a zöldségeket nagyon utálom, bármilyen formában is vannak elkészítve. A gyümölcsöt szeretem de ugye abból meg sokat nem lehet a szénhidrátok miatt. Táplálék kiegészítőt eszem(Biotech Usa, fehérjét) Nem vagyok képes naponta többször enni, csak háromszor maximum 4xer. Tehát nálam ez a profi szálkásító étrend nem nagyon megy. A csirkét és a tojást szeretem, de minden nap azt sem ehetek. A problémám csak annyi, hogy belső combon, és itt fenék alatt(felső comb) van egy pici zsír. Máshol különösebben nincs, ezekre a területekre híztam.
2014. febr. 11. 11:28
 1/4 Osynho ***** válasza:
52kg-al hova szálkásítasz?
2014. febr. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Osynho ***** válasza:
Egyébként lány vagy?
2014. febr. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ha semmi zöldséget nem eszel, majd ne csodálkozz mikor orvosbácsi széttárja a kezeit miután közli, hogy vastagbér rákod van...

Érdemes lenne különféle zöldségeket különféle elkészítési móddal kipróbálni, olyan nincs, hogy nem szeretsz semmi zöldséget, maximum szegényes a konyhai tudásod.

dobj, hozzá az edzésedhez heti legalább 3*40-60 perc aerob mozgást...

ha így sem tűnik el a zsír, és tényleg csak egy ici pici makacs zsírpárnácskáról van szó ami téged zavar, ajánlom az ultrahangos zsírbontást.

Alapjáraton nem egy egészséges dolog, életed folyamán nagyjából azonos mennyiségű zsírsejt van a szervezetedben, csupán ezzel a sejtek a méretüket változtatják, ezt kevesen tudják. Az ultrahangos zsírbontásnál széttroncsolják ezeket a zsírsejteket, és a kezelt területen a büdös életben többé nem lesz zsírszövet.

Persze, ha 10 év múlva elhagyod magad és elkezdesz zsírosodni, akkor hülyén fog festeni, hogy itt ott nem... de tényleg csak akkor ajánlom, ha tényleg csak nagyon kis területen lévő makacs zsírocskáról van szó, mert a sok zsírsejt ilyen módú eltávolítása nem egészséges dolog.

2014. febr. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát köszi a válaszokat.. Lány vagyok. Hetente 3xor járok terembe,és mind a háromszor a súlyzózás után még 40perc kardió megy. Én nagynak látom és borzasztóan zavar. :(
2014. febr. 11. 23:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!