Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Edzésterv készítése? Hogyan?...

Edzésterv készítése? Hogyan? Segítene valaki?

Figyelt kérdés

Helló!

Segítséget szeretnék kérni, edzésterv készítésevel kapcsolatban.

Előre is köszönöm a segítséget! :)



2014. febr. 28. 09:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Sárga Kapszula, builder alapismeretek, ott megtalálsz mindent. De kezdőknek teljes testes átmozgató edzésterv kell.
2014. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az előttem hozzászólónak igaza van..Nézd át azokat az oldalakat és kérdezgesd a kondi terembe a többieket..biztos,hogy segítenek..én is így tettem..

Egy pár lehetőséget leírók..ezeket mind használtam és hatásosak voltak..

Heti 4 napos edzésterv:

Hétfő: Mell-Bicepsz

Kedd: Pihenő

Szerda: Hát-Tricepsz

Csütörtök: Láb

Péntek: Váll

(Minden nap lehet hasra edzeni..s minél többet..alkarra pedig lehet Szerdán,csüt.-ön vagy pénteke..)


Heti 5 napos edzésterv

Hétfő: Tricepsz-Bicepsz

Kedd: Mell

Szerda: Hát

Csüt. : Láb

Péntek: Váll

(A keddi mellet és a szerdai hátat felcserélheted..de akkor mindig úgy csináld)


Remélem segíthettem..ha kérdésed van bátran tedd fel :)

2014. márc. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem is jo lenne egy edzsterv, bar en csak hetfotol csutortokig tudok edzoterembe jarni. Eddig meg nem jartam, de fegyencedzettem egy darabig(konyv szerint 5-6-es szinten vagyok kb mindenbol) Izmot szeretnek felszedni, ezert jarnek el, csak sajnos szukos az idobeosztasom, de megprobalok kihozni mindent 19/f
2014. márc. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Neked is Sárga kapszula és builder alapismeretek. Talán, ha már korábban is edzettél, akkor a gyakorlatok megtanulása után lehet növelni az ellenállást, elvileg az ízületeid bírni fogják.
2014. márc. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3.as vagyok...olvasom a sarga kapszulat, mer felet elolvastam, de meg mindig volna par dolog ami nem nagyon tiszta..remelem mire vegere erek mar nem lesz ennyi kerdesem
2014. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!