Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért hülyeség a fegyencedzés?

Miért hülyeség a fegyencedzés?

Figyelt kérdés
Az ismerőseim mind vagy rajonganak érte, vagy ki nem állhatják. Logikus érvekkel, tudományosan meg tudnátok indokolni, hogy mi benne a baromság? Én kétszer olvastam a könyvet, és apróbb hibákon kívül jónak találom, főleg az alapelveit. Igaz, közel sem vagyok szakértő.

2014. márc. 2. 15:18
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
78%

én csak a terem tulajdonos ismerősömet hallottam fikázni,meg az ott dolgozó edzőket.

de nekik sem a gyakorlatokkal volt bajuk,mert azok önmagukért beszélnek,hanem hogy a fegyencesek,meg az otthon edzők fogják csődbe vinni őket,ezért nem szeretik.

a hezitálókat és a hozzá nem értőket pár perc alatt leoltják róla,hogy lecsalják őket a terembe edzeni.

2014. márc. 2. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fegyencedzés maga hülyeség, hanem az az elméleti háttér, amit a könyv leír a saját testsúlyos edzés mellé, gyomorforgatóan primitív a stílusa.
2014. márc. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez a stílus kellett hozzá, hisz ilyen primitív dolgok tudják a legtöbb dolgot eladni. Sok harcos is így tudja eladni magát, ha a ringben szar...
2014. márc. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadra veszed a stílusát, és sértőnek találod, akkor szokták általában utálni. Mivelhogy nagyzoló második osztályos gyerekként mondogatja az érveit, és "támasztja alá" őket, valamint szid bizonyos más csoportokat. Magukat a gyakorlatokat fikázni, mondani rájuk, hogy hülyeség, kalap sz4r, nem ér semmit stb. szerintem baromság, és sokszor csak a sértődöttségből jövő ellenhatás. Persze azt a részét sem kell feltétlenül elhinni, hogy így meg úgy leszel kétajtós bivaly tőle, de ezt leszámítva maga az edzés benne jó.
2014. márc. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim válasza:
Ki mondta, hogy hülyeség?
2014. márc. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Az ismerőseim nagyrésze, köztük kondisok, kajakosok, focisták, irodisták is különböző korcsoportokból.
2014. márc. 18. 20:05
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Irodisták :D Nekik határozottan lehet a véleményükre adni a témában, igen
2014. márc. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:

Nálam mindenesetre ők is jobban értenek a témához :)

Legalábbis én nagyon elfogult vagyok: csak a könyvet olvastam, súlyzókkal soha nem foglalkoztam, az edzést is még csak egy szűk hónapja kezdtem.

2014. márc. 25. 21:02
 9/29 anonim ***** válasza:
Sok sikert, látod, működőképes ez a rendszer, nagyon sokan csinálják sikerrel.. hogy ez a tökéletes rendszer? egész biztosan nem, de egy jól működő darab és százezerszer jobb mintha a bizonytalanság csapdájában végül nem csinálnál semmit. Azt tanácsolom lendülj bele, adj bele egy fél évet legalább, és utána nézd meg hasznos volt-e az időszak, netán keress egy más megközelítést - immár tapasztalattal és tudással a hátad mögött. Mindent bele! :)
2014. márc. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 Sága ***** válasza:
100%

Én már 3 éve csinálom,és nem rossz,csak tudni kell mi a célod,és annak megfelel-e ez a fajta edzés.

Én azért kezdtem el a fegyencedzést,hogy jobban bírjam a melót,és hogy ne legyek kövér,meg tunya.Erre tökéletes egy jó atletikus testet össze lehet hozni vele,de nagyon nagy dagadó izmaid nem nagyon lesznek tőle,mert akkor már súlyok is kellenek.

A marketing részt nem kell elhinni,meg a gyúrósok fikázását se.

2014. márc. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!