Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A has izom "lazasága", "gyenge...

A has izom "lazasága", "gyengesége" miatt dülledhet ki a hasam?

Figyelt kérdés

Üdv


Több mint egy éve foglalkozom testépítéssel, egészségügyi okok miatt több testrészt később kezdtem el, most már mindenre edzek heti 3 napot (+ 2 különböző napon még hasazás)

A problémám az, hogy jelenleg alapból van rajtam sok felesleg (viszont izomtömeg is van rajtam) viszont a hasam eléggé kijön, és ez nem a zsír miatt van (amiatt is) ,de a zsír nem annyi, hogy ennyire kijöjjön a hasam, még csak most kezdtem hasazni, eddig nem tudtam, a hasizmom nem olyan erős, és szerintem elég tág a gyomrom is, ha erősítem a hasat és arra is jön egy kis tömeg, az visszafogja majd a hasam? (majd diétázok is, csak arra vagyok kíváncsi, hogy ezt a "tágságot" visszafogja e.



2014. márc. 2. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vissza fogja.
2014. márc. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

http://www.youtube.com/watch?v=Nr1HLVPGUKA

Próbáld ki ezt a gyakorlatot! Direkt erre a való, amit te mondasz. Minden este szoktam csinálni pár percet és pár hét után érezhetően erősebb lett a hasfalam emiatt esztétikailag is jobban néz ki, mert kisebbnek látszik a derék. Régen bevett gyakorlat volt ma már kevesen csinálják profik között.

[link]

2014. márc. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, mindkettőtöknek ment a +!


Ennél a gyakorlatnál a hasfalat feszíteni kell, vagy behúzni ameddig tudjuk?

2014. márc. 2. 22:10
 4/7 anonim ***** válasza:
Ki kell fújni a levegőt és beszívni a hasat, mintha a köldöködet akarnád felszívni (hülyén hangzik, tudom). Ha jól csinálod nem is tudod befeszíteni a hasad, egy vákum szerű állapotot csinálsz végül is.
2014. márc. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

És ezt mennyi ideig, hányszor ismételve? Utána csináljak hasgyakorlatokat vagy fölösleges?

2014. márc. 2. 22:56
 6/7 anonim ***** válasza:
Amennyit akarod, ezt nem lehet túl edzeni. Az elején nehéz később már ha állva is megy vagy ülő helyzetben bármikor lehet gyakorolni. Csinálhatod akár többször is egy nap, behúzod és megtartod amíg bírod (1 perc már jó) napi 20-at csinálj, aztán 1 hét után meglátod.
2014. márc. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Elobb kene elkezdeni a dietet,mert igy folosleges,ha egyebkent is hajlamos vagy a hizasra! Amugy meg lehet hogy megeroltettel a hasfalban valamit a hasizom megserult vagy valami,hasi serv is lehet,azert dulledhet ki! Menj orvoshoz!
2016. dec. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!