Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan lehet egyszerre kockaha...

Hogyan lehet egyszerre kockahasam és nagy izmom?

Figyelt kérdés

Eddigi tapasztalataim meg tudásom alapján (meg logikusnak tartom) ha tömegnövelő étrendet folytat valaki(azt akarja hogy vastagabb legyen a karja melle stb), akkor ugye az a célja, hogy fölszedjen kilókat és nagyobb izmai legyenek, de eközben akkor nem tud kockahasat varázsolni. Ezt auzután szálkásízással tudja elérni, amikor viszont veszt a tömegéből az ember, de formásabb lesz (tudomásom szerint).

62 kiló vagyok, és nagyobb és izmosabb akarok lenni, emellett viszont kockahasat is szeretnék. Ezt akkor csak a leirásom alapján tudom elérni? Mert ha először diétával csinálok kockákat, aztán ráhajtok a tömegnövelésre, akkor eltűnnek nem? Mert tömegnöveléshez sok szénhidrátot kell bevinni.

Összefoglalva hogyan van (lett) a nagy izmú embereknek kockahasa? :D


2014. márc. 2. 21:10
 1/4 anonim ***** válasza:

Először feldolgozták a tömeget,aztán szálkásítás.Ahogy írtad.

De ez évekbe telik.

2014. márc. 2. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Csinalj egy evig mindent nagyon jol szedj fel kb olyan 20 kg-t ebb 10 lesz az izom. Majd szalkasits le ugy hogy maximalis izom marajon meg. Ahogy ezen az oldalon leirjak ugy csinald [link]

Majd innestol folytasd a tomegelest csak probald meg nagyonlassan.

2014. márc. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De a srac Ektomorf.Felszed 20 kilot.abbol eldob 10 akkor is csak 70 kilo lesz.70 kilosnak mekkora karja lehet?38-as bicepsz?

Kellemetlen dolog e ektomorfnak lenni:)

2014. márc. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem mondanám magam ektomorfnak, mert 171 cm vagyok.
2014. márc. 5. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!