Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bcaa vagy egyéb italpor? Mit...

Bcaa vagy egyéb italpor? Mit isztok összejöveteleken, amikor más sörözik?

Figyelt kérdés
Összejöveteleken kortyolgatnék valamit, nem sör, nem cukros szart. Valamilyen BCAA italra gondoltam. Ami egész jó ízű, de este nem pörget stb. Jó ötlet lehet? Esetleg ajánlanátok valamit? Terméket?

2014. márc. 10. 12:42
 1/4 anonim ***** válasza:
nem iszok semmi alkoholt, inkább igyál egy fehérje turmixot az sose árt :)
2014. márc. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én sört iszom ilyenkor.
2014. márc. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
sõt az alkoholmentes sör az egyik legjobb izotóniás ital l, tele b-vitaminokkal és rengeteg hasznos anyaggal.
2014. márc. 10. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Valter6672 ***** válasza:
Sört, ha úgy van. Bár az alkoholt se vetem meg, ha épp szórakozóhelyen vagyok. Nem kell belebuzulni a testépítésbe. Nem vagyok versenyző, 1 éjszaka miatt meg nem épülök le. Egyébként '13as évbe a 2 kezem megtudom számolni hányszor ittam alkoholt. Szóval amúgy se vagyok nagy piás, de ha úgy van akkor megiszom a magamét :)
2014. márc. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!