Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan tartsam meg az izomztöm...

Hogyan tartsam meg az izomztömegemet ha nem ehetek húst, protein shaket?

Figyelt kérdés

Egészségügyi okok miatt nem ehetek húst és a protein shakkel is le kellett állnom. Mivel szálkásodni szeretnék ( fogyni de az izomzatomból nem) olyan fehérjeforrások nem jöhetnek szóba amikben sok a szénhidrát.

Mit egyek, hogy edzek így?

Nagyon köszönöm előre is!


2014. márc. 15. 15:09
 1/6 anonim ***** válasza:
tojás,túró,sajt,ilyeneket se?
2014. márc. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A ketogén étrendben nincs sok fehérje.


Milyen egészségügyi okból nem ehetsz fehérjét? Veséd nem bírja? Mert akkor nagyon reformáld át a táplálkozásodat/életmódodat.. mert tényleg gáz lesz. A vesédnek simán bírnia kellene napi 100-200g fehérjét! Ennyivel lehet már tömeget növelni, bőven meg lehet tartani az izomzatod ha azt naturálban érted el.


Biztos hogy rendbe lehet hozni a vesédet, a nitrogén egyensúlyhoz pedig nem kell olyan sok fehérje mint manapság hangoztatják. Ha pedig nem nyomsz nagy kalóriadeficitet, használod az izmaidat akkor nem fogsz izomzatot veszíteni és mégis fogysz.

2014. márc. 15. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Az izületeim nagyon rosszak 3.5 éve. Rengeteg orvosnál voltam már és sokmindent kipróbáltam de semmi sem segített. Most ez van porondon...

De állandóan éhes vagyok hús és fehérje nélkül... Utálom ezt az étrendet. Régen tisztán ettem, szépen szálkásodtam most meg egész nap zabálok mert semmi sem laktat. :( SOS!

2014. márc. 15. 21:12
 4/6 anonim ***** válasza:

Zsír laktat. Ezért írtam a ketogént.


Glutén, tejfehérje és lektinek okoznak ízületi gyulladásokat. No meg a testépítés, a baromira "ízületkímélő" edzés amúgy :)))

2014. márc. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Az már az én próblémám, minden más jobban fáj :)

úszni, jógázni is sokkal rosszabb mint kondizni, én érzem.

Köszönöm a válaszokat!

2014. márc. 30. 13:33
 6/6 anonim ***** válasza:
Úszni híresen 'rossz' :)
2014. márc. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!