Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Étrenden változtatáson kívül...

Étrenden változtatáson kívül még hogy lehet leadni egy kevés zsírt a hasról?

Figyelt kérdés

Tavaly májusban eldöntöttem, hogy én erre a nyárra már igenis jól fogok kinézni, és elkezdtem edzeni.

Nem is hagytam abba, és sok változás van. Többen meg is dicsértek.

Annyi a baj, hogy a hasamon alul még van egy kis zsírréteg, ami teljesen elrontja a kinézetemet.

Van egy tükör a szobámban, amibe ha belenézek csak köldöktől felfele látom magam, és nagyon adja, de aztán belenézek egy másik tükörbe és az egésznek annyi :DD


Sajnos különböző okok miatt az étrendemen nem tudok változtatni. Ezek rendes ételek, heti 1x van csak csirke, általában disznóhús van..

Futásra is gondoltam, de nem telik futócipőre, utcai cipőben meg nem lenne túl jó.


Esetleg tudtok valami megoldást?

Igazából a hasam alján csak egy kis zsír van, de épp elég hogy ne nézzen ki jól.(azt hiszem ezt hívják úszóguminak)


Előre is köszönöm a válaszokat!


2014. márc. 16. 20:23
 1/1 tkodit ***** válasza:

Rendes diéta nélkül nem lesz ez jó... :/

Nem csak csirkemellel lehet diétázni, ha nem zsíros az a disznó, akkor mehet.

2014. márc. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!