Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szteroidot szeretnék használni...

Szteroidot szeretnék használni (Deca Durabolin). Egy 17. éves fiú milyen maradandó betegségeket szerezhet tőle? Kérem csak hozzá értő emberek válaszát! Negatív, szidalmazó válaszokat hanyagoljátok! Konkrét válaszokat szeretnék kapni!

Figyelt kérdés

2014. márc. 16. 21:06
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Heresorvadás.
2014. márc. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Hány százalék esély van rá hogy bekövetkezik?.Egy kúra után.

Még akkor is ha szedek mellé méregtelenítőket stb?

2014. márc. 16. 21:16
 3/18 anonim ***** válasza:
12
2014. márc. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
A heresorvadás azonnal beindul, mivel egyből befolyásolja a hormonháztartásod. A többi azon múlik miket teszel meg ellene. Am remélem viccelsz hogy csak decát akarsz... Egyrészt kiválasztottad azt a cuccot amiből szinte már nincs is eredeti, másrészt a deca az pont az a cucc aminek szó szerint semmi értelme nincs ha nem kombinálod minimum tesztóval. 17 évesen meg...ne csak a heresorvadástól félj. Majd akkor is várom a kérdésed amikor a 20. életéved be nem töltötted és az egyik kezeddel itt pötyögöt a kérdésed, a másikban meg fogod a kórházi leleteket. Ezt ne negatív hozzászólásnak vedd, hanem az igazságnak. :)
2014. márc. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Akkor melyiket mondod jónak? Susta? Wini?

Nem ajánlást kérek, hanem hogy te melyiket használnád ha korom belli lennél és gyors fejlődést akarsz, legfőképp kevésbé káros?:)

2014. márc. 16. 22:22
 6/18 anonim ***** válasza:
57%

AIDS.

Ugyan is a magyar büntető törvénykönyv lassan 1 éve bünteti, leültetnek, börtönben meg majd hajolgathatsz a szappanért.

2014. márc. 16. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy normálisan, naturálban csináld, az nem opció?
2014. márc. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Egyik helyen már írtam erről, röviden tömören megint leírom, remélem nem oltásnak veszed. Én nem szeretnék nekem kokszal kapcsolatos tanácsokat adni ennyi idősen, de helyette nagyon szívesen leírom a személyes tapasztalatom. Jelenleg verseny szinten csinálom ezt a sportot és 15-16 éves koromban kezdtem. Sajnos én is elég korán beleestem abba a hibába amibe te. Hidd el tudom hogy hogy fogod fel a dolgokat, ugyan úgy mint én, keresgéltem és kérdezősködtem szteroidok felől, és amikor már tudtam hogy meliyk a szemes és melyik a szuris, már azt hittem mindent tudok, és közben lószert nem tudtam még ezekről. ezeket a cuccokat istenítettem, aki pedig a rendes kajára beszélt volna rá azt kinevettem és hülyének néztem. Mai napig ha valaki megkérdezi hogy a sporttal kapcsolatban mik azok a dolgok amiket megbántam, akkor az a cuccozás ennyire fiatalon. Sokan pislognának ha leírnám hogy több év alatt mennyi szemes szart ettem meg, szó szerint nulla eredménnyel. ha visszaforgathatnám az idő, akkor legalább ennyi idős koromig csak tápkieget szednék és a minőségi kajára figyelnék. Még msot azt hiszed amit anno én, hogy ennyire fiatalon mennyire jó lesz kitűnni az átlag emberek közül egy brutál formával. Hiába szedtem én össze bármit is, az kétszer olyan gyorsan el is ment a semmibe. Az eredménye nulla volt. Én huszon évesen tele cuccal tudom mibe mennyi munka van, és nagyon nagyon sokra becsülöm azt aki felkeres személyi edzéssel kapcsolatban, és még 20 éve kora fölött is tisztességesen kajál cucc nélkül, és tud minden egyed kg-ot értékelni ami kemény munkával jött fel rá, és lehet hogy egy év alatt. Ezek az emberek ha éve múltál elérik a genetikai határt, és mint versenyzőhöz és edzőhöz odajönnek hozzám, hogy ők szeretnének többet ettől a sporttól, akkor szívesen mesélek a másik oldalról is. 17 évesen bármi is a célod a cuccokkal, nem fogod sokáig élvezni, és el fog jönni nagyon rövid időn belül az a nap, amikor te magad is bánni fogod, és ha lehetne egy kívánságod akkor az időt tekernéd vissza. Ha valóban szeretnéd ezt a sportot, és valóban rájössz hogy ennek a sportnak hol is az értelme és értéke, akkor büszke leszel magadra ha nem nyúlsz 17 évesen ezekhez. Ezekbe vagy belefogsz nagyon durván és csinálod, és még ha csúnya ára is lesz, de leteszed valahol a lábnyomod, vagy csinálod így ahogy te tervezed, hatalmas árat fizetve, és teljesen értelmetlenül. Több éve munkám és tanulásom van mindenben, több mint 100 féle cuccot ismerek kitéve betéve, ilyen kötés, olyan kötés, mit mivel hogy meddig, hatás mellékhatás...készítettem fel nem egy és nem két embert versenyre. Ezeket miért írtam le, hogy lásd hogy nem egy általános iskolás ember írta, hanem akinek nap mint nap köze van ezekhez és át is élt sok mindent ezekkel kapcs.
2014. márc. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szép vallomás és minden szava igaz is.A gond csak az,hogy az olyanok mint a kérdező,magasról sz-arnak a sportértékre és az egészségre.Nekik az edzés nem életforma,hanem eszköz a szerintük képzelt felsőbbrendűség eléréséhez.Olyan szinten frusztráltak és kisebbségi érzéseben szenvedők,miközben lusták mint a dög-mert ha nem lennének azok akkor hányásig ennék magukat és nőnének,mint az égig érő paszuly-hogy hajlanak a "csoda" felé,ezért csinálnak ostobaságot és kárt maguknak.Szomorú dolog ez.
2014. márc. 16. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A kokszot felejts el, pláne ilyen fiatalon, teljesen tönkreteszi a hormonháztartásod.Lehet, hogy egy kúra után még nem lesz tőle semmi bajod, de nincs olyan, hogy egy kúra, csak első kúra van...

Pláne, hogy sikerült a legrosszabbat kiválasztanod.

Először figyelj, csak oda a rendes kajára, meg az edzésekre, ha ezt a kettőt jól csinálod, akkor nőni fogsz rendesen és hamar fog jönni az eredmény.

És ha még mindig akarsz majd szteroidozni pár év elteltével, akkor esetleg vágj bele, de akkor is, csak úgy ha már kellően tájékozott vagy a témában, a levezetés is meg minden, nem csak az, hogy beveszek 100 kapszulát azt ennyi.

2014. márc. 17. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!