Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mivel ízesítsem a fehérje...

Mivel ízesítsem a fehérje turmixot/fehérjeport?

Figyelt kérdés
Ma vettem "BioTech Protein Power" csokis ízű fehérjeport.Gyúrás után készítettem belőle turmixot és megittam.Ez elég érdekes volt.A felét még lazán lenyomtam aztán elkezdtem öklendezni és kicsit hányingerem lett.Végül nagynehezen megittam az egészet,de elég kellemetlen volt.Mit tanácsoltok,mivel ízesítsem hogy kicsivel jobb elviselhetőbb íze legyen? :) A válaszokat előre is köszönöm.

2014. márc. 19. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
hát ez a szója fehérje sajátja...
2014. márc. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 dirtboy ***** válasza:

a btpp már csak ilyen fos,ittam már pár szóját de ez volt a legrosszabb,rendesen rosszul lettem tőle.

tanácsom vegyél csokis ízesítésű tejsavót aztán idd azzal felesbe keverve,másként akár milyen ízesítőt raksz hozzá akkor is sz ar lesz.

2014. márc. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Viszont zabbal nem olyan vészes, én is használom, de csak a reggelimhez. Esetleg edzés után úgy is kell ch, nem tudom mit használsz, de ha összetöröd a szölőcukrot és raksz bele, lehet hogy valamivel ihatóbb lesz.
2014. márc. 19. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :) A szőlőcukrot megpróbálom :D
2014. márc. 20. 14:52
 5/5 anonim ***** válasza:
Mielőtt elkezdenéd a szőlőcukor összetörni, menj be egy bio boltba pl biovarázs és ott egy kilósat kaphatsz 440 HUF ért!
2014. márc. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!