Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Táplálékkiegészítő szálkásítás...

Táplálékkiegészítő szálkásításhoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szeretnék elkezdeni szálkásítani, étrend természetesen van és lesz is. Egy kis segítséget viszont elfogadok mindig a Táplálékkiegészítőktől. Amiket biztos szeretnék venni az egy 100% WPP és egy BCAA Express. Érdemes befektetni egy Super Fat Burner-be kipróbálás céljából vagy a fennmaradt 4000Ft a jól megszokott Mega Daily One-ra költsem? Egyáltalán ér valamit a Super Fat Burner?

Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. márc. 23. 13:21
 1/2 dirtboy ***** válasza:
nem használtam még de én l-karnitint /liquid/ és koffeint vennék.
2014. márc. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

bcaa-ra nincsen SZÜKSÉGED. Igy is boven eleg megy be ha eleg feherjet viszel be.

Tejsavot azert nem ajanlatos mert nem valami étvágyelnyomó. Hús jobb ilyen szempontból.

Multivitamin alap mert deficitben konnyebb hianyt szenvedni valamibol.

Omega 3 is kéne. +ha etvagycsokkentesnek koffeinkeszitmeny, a zsiregeto arra valo hogy a segitsegevel valamivel tobb kaloriat egetsz tobb az energiad es kevesebb az etvagyad. De nincs benne olyan hatoanyag ami a zsirt leegetne. De szerintem eloszor probalj minel tobbet fogyni nelkule.

Kreatin jol johet ha eddig nem hasznaltad napi 3-5g-os adagban.

2014. márc. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!