Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 17 éves lány diéta alatt...

17 éves lány diéta alatt szedjen BCAA-t?

Figyelt kérdés

12 hetes diétába fogtam. Túl vagyok az első felén, de eljutottam odáig, hogy már nem elég a heti három edzés. 3 óránként eszem, eleget iszom, testsúlykilogrammonként viszem be a 2g fehérjét, 3g szénhidrátot, nuku gyümölcs, zöldtea, jóminőségiségű fehérje & szénhidrát & zsírok, fehérjeturmix, inzulinszint stabilan tartva, elég alvás, még a tápanyagok napi elosztására is figyelek.


Kicsit csökkentettem a szénhidrátot + ezen a héten kezdtem heti 2x éhgyomorra futni 40-60 percet, előtte L-karnitint iszom + zöldteát, hogy felébredjek. Szeretnék belefogni a reggeli edzésbe is, de mindenhol a BCAA fontosságába futottam. Nem akarok kidőlni és arra sem vágyom, hogy az izmaim leépüljenek, de az a helyzet, hogy nem vagyok testépítő, sem fitneszmodell, felnőtt férfi meg aztán végképp nem, az adatok pedig mind rájuk vonatkoztak. Nekem is nélkülözhetetlen reggeli edzés előtt BCAA-t inni?


2014. ápr. 8. 15:09
 1/3 anonim ***** válasza:
ha telik rá, igyad nyugodtan, de szerintem edzés közben
2014. ápr. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem. Fölös. Viszel be elég fehérjét. Versenyezni nem versenyzel. A bcaa marha drága, ha úgy használod, hogy érjen is valamit. De neked nincs rá szükséged, nincs akkora izomtömeged.
2014. ápr. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a hasznos válaszokat:))


Ha felvetne a pénz, nem is tettem volna fel ezt a kérdést. Viszont mivel az egészséges kaja, a sok túró, csirkemell, cottage cheese, kókuszsír nem olcsó mulatság, ezért jutottam arra, hogyha nem muszáj, akkor ezt most kihagyom. Tényleg nincs olyan izomtömegem, amit komoly áldozat lenne a testemnek fenntartani:)

2014. ápr. 8. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!