Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lányok! Van közöttetek olyan...

Lányok! Van közöttetek olyan lány aki 13-15 éves és kockahasa van?

Figyelt kérdés

Épp a minap láttam egyik osztálytársamnak hogy kockahasa van. Nagyon ledöbbentem hogy 13 éves és kockahasa van.

Ha van köztetek ilyen akkor légyszi képet küldjetek már. Annyira kíváncsi lettem hogy hány ilyen lány van.



2014. ápr. 8. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:

Mit értesz kockahas alatt? Egy nagy kockája volt és kész vagy ki volt dolgozva rendesen a nyolc kocka, mert az utóbbi az nem kockahas...

És egyébként még fiúknál is ritka 13 évesen a kockahas.

16/F.

2014. ápr. 8. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy rendesen ki van dolgozva.(nem pont nyolc hanem a hat-ra gondoltam)
2014. ápr. 8. 15:42
 3/6 Sowilo ***** válasza:
Gondolom egy sovány lányt láttál. Alapból mindenkinek kockahasa van, csak zsírréteg fedi. Nyilván egy 13 évesnek még nem lehet kidolgozott, izmos hasa, viszont a kockák rajzolatai látszhatnak, ha kellően alacsony a testzsírszázalék. Nekem is kockás hasam volt 13 évesen, igaz, én fiú vagyok, viszont sovány is voltam eléggé.
2014. ápr. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem is kockás hasam volt 13 évesen, nagyon vékony voltam és rendszeresen táncoltam. 21/L
2014. ápr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mondjuk nekem az is jó,hogy ha valakinek (lánynak) úgymond éhségizma van mert sovány.
2014. ápr. 9. 11:55
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak képet küldjetek már léyszi.
2014. ápr. 9. 11:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!