Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tesztek akkor, ha egy...

Mit tesztek akkor, ha egy jobban fejlett (Izomból) lép be a terembe, és ugyérzed h amit te csinálsz, semmit se segít? Néha van feladom érzésetek? Mi motivál?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 9. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Hányszor teszed fel még ezt a kérdést? Leszarom am, ő is volt kicsi, a genetikai különbségekkel meg úgyse tudsz mit kezdeni
2014. ápr. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szaladok a sarokba pityeregni.
2014. ápr. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

Hát figyelj szerintem, ha ezt mindenki így gondolná nem lenne testépítés nevű sport.. Mindenki ugyanarról a szintről indul, az más kérdés, hogy ki mennyi ideje űzi vagy milyen minőségben, milyen az étrendje stb... Tehát ha én is így gondolkodnék mint te, már abbahagytam volna az egészet, mert itt a budai flex gym-be járok és hát van vagy 40 ember lehet keveset is mondok aki jóval előrébb jár már mint én, magyar bajnokok stb..

Egyébként is ne hasonlítsd magad máshoz, a saját fejlődésed legyen a legfontosabb. Saját magadhoz kell mérned a fejlődésedet. Motiváció meg legyen az, hogy belenézel a tükörbe és azt mondod na ez már valami, de még mindig kevés.. Nekem nem kell motiváció, mert már szinte minden edzésnap számolom a perceket, hogy már mikor mehetek le megint edzeni, valahogy a részemmé vált ez az egész. Mondjuk az én edzésmúltam összvissz 5 hónap, de szerintem ugyan ezt mondaná az aki már 15 éve edz.

Bízni kell magadban, akarni kell a sikert és akkor nem maradhat el.

2014. ápr. 9. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
5 hónapot azért ne hasonlítsunk 15 évhez. Az alatt sok minden történhet ami miatt nem tud vagy nem akar edzeni az ember. Sajnos az se igaz, hogy mindenki azonos szintről indul, vannak ugyanis gec1k akik alapból izmosabb és jobban is fejlődnek akár még jó kaja nélkül is. Ilyen a természet. De hát atomfizikusnak se mindenki ugyanúgy alkalmas, kinek mi jut.
2014. ápr. 9. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 9. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Végül is ebben igazad van, mindenkinek más a genetikája, de emiatt akkora eltérések annyira nem szoktak lenni, kivéve ha valaki extrém ektomorf vagy endomorf, mezomorfnak lenni jó. Vagy akadnak olyan emberek is akik már előtte sportoltak, onnan a jó fizikumuk. Én például olyan vagyok, hogy az edzőtársam mindig mondja hogy hogy jön rám a massza, ő négy éve edz én ugye fél éve, szálkás vagyok és a karom már lassan akkora mint az övé.

Étrend kell, kemény munka és a jó genetika se árt, de ha az nem adott, akkor sincs oltári baj.

2014. ápr. 9. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Depresszióba esek, bemegyek a wc be és felvágom az ereimet.
2014. ápr. 9. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Pont az motivál, hogy ő is megcsinálta, hát akkor én is meg fogom, sőt!
2014. ápr. 9. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Utolsónál a pont!

Fényképezd le magad havonta és a régi képeidhez hasonlítsd az újat. Ott fogod látni a változást és hogy miért is csinálod!

2014. ápr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!