Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Lenne néhány kérdésem, tudom...

Lenne néhány kérdésem, tudom hogy már késő. (? )

Figyelt kérdés
Na tehát, most jönne az hogy nyárra kockás hasat szeretnék de tudom már léső és nem fog menni:D Szóval legyen a jövő nyár, akkorra szeretnék kockás hasat, telt izmokat. Nem szeretnék az a nagy benga álláat lenni, csak azért nézzek ki valahogy:D Olyasmi testet szeretnék mint pl: Mario Casas, vagy ehhez hasonlót. A hasamon van zsír, a felső két kocka alig látszik. Tehát mi a teendőm? Mit csináljak? Olyan testhez még tömegelni meg szállkásytani se kell? Minent amit tudtok légyszives!:)
2014. ápr. 17. 12:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Ami azt illeti, ezen a Marion alig van zsír szóval szálkásítani mindenképp kellesz, főleg ha rajtad meg van.


Két három hónapig teljes testes edzés kell majd áttérhetsz osztott edzésre. Megfelelő étrendel szerintem meglehet jövő nyárra, de kéne egy kép hogy pontosan hogyan nézel ki, mivel lehet elég lenne cssak jövőre szálkásítani, hogy legyen izom rajtad.

2014. ápr. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!