Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A fekvőtámaszt vállszélességű...

A fekvőtámaszt vállszélességű kéztartással nehezebb csinálni mint szélesebbel?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 17. 21:50
 1/9 Galaxis. ***** válasza:
Nekem szélesebben könnyebb. De van aki szűken tud többet nyomni. Így hát kinek melyik izma erősebb...
2014. ápr. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen kérdéseket imádom. Nem lenne egyszerubb hogy delallsz a seggedről és kipróbalod?
2014. ápr. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szélesen könnyebb.
2014. ápr. 17. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szélesen könnyebb, mert szűken koncentráltabban megy tricepszre az edzés.
2014. ápr. 17. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szélesen besegít a mell is. Minél szűkebb a kéztartás, annál jobban dolgozik a tricepsz. Persze ez nem azt jelenti, hogy a háromszoros vállszélesség a nyerő, meg kell találni az ideális pózt. Nekem alapból a test mellé szorítás jön be, sokkal erősebb a tricepszem, mint a mellem.
2014. ápr. 18. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
szûken tricepsz, szélesen mellizom, hogy kinek melyik a nehezebb az attól függ kinek mely izma edzettebb én szélesbõl letolok 150-200at is, szûkbõl talán 40et, ha nagyon rákészülök lelkileg... mondjuk sumákolok a tricepsz edzéssel mert utálom ha fáj...
2014. ápr. 18. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ki kell tapasztalni. Én pl. széles tartásban jobban szeretem csinálni, mint szűken. Ez függ az egyéntől, meg attól is, hogy mit szeretnél inkább edzeni fekvőzésnél (ld. fentebb).
2014. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Én eddig szélessel csináltam, csak mostanába jöttem rá, hogy elvileg vállszélességű kéztartással kellene a hagyományosat. Évekig így csináltam. A mellizmom az most nagyon erős, de a karizmom meg gyenge. Szűken sokkal nehezebb nekem.
2014. ápr. 18. 15:45
 9/9 anonim ***** válasza:

Akkor szépen fokozatosan kezdd el szűkíteni a tartást amíg nem megy gyémánttartással. Onnan már nincs szűkebb, csak az egykezesre rávezető többi lépés jön.


Ha fél tényérnyiket mész az jó lehet, mindig akkor menj szűkebbre, ha már megy 2x20 azzal a tartással, amiről szűkíteni akarsz.

2014. ápr. 18. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!