Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Van ilyen teória, hogy a...

Van ilyen teória, hogy a fehérjét külön kell enni a ch. Tól. Testépitésben is előnyös?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 30. 19:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Van aki erre esküszik, pl Lakatos "múmia" Mihály is, és nem rossz a formája ennyi idősen sem. Kinek mi a jó, ki kell próbálni, én nem értem el vele jobb eredményeket, ha külön ettem, próbáltam..
2014. ápr. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és melyiket kell enni,inni előbb? edzés után ,napközben?
2014. ápr. 30. 19:54
 3/5 anonim ***** válasza:
Annó sokat beszélgettem vele a bodybuilding . hu fórumon, nagyon rendes emberke, sok tapasztalattal. Próbáld ki neked hogy jó :)
2014. ápr. 30. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A bodysport oldalon találsz ilyen étrendet, múmia írta, keresd meg.
2014. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Emésztés,felszívódás szempontjából előnyös,könnyebben megküzd vele a szervezet.Én tapasztaltam,hogy könnyedebb,energikusabb voltam a szétválasztó étrend mellett,tehát emiatt érdemes kipróbálnod,de fejlődés szempontjából nem volt különbség nekem sem.
2014. máj. 1. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!