Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Expander pontosan mire való?...

Expander pontosan mire való? Bemelegítés/nyújtás vagy kondi helyett is megfelel?

Figyelt kérdés
Úgy tudom szinte mindent meg lehet vele dolgoztatni. Van itthon egy, ami rúgós ex, tehát a jobbik féle szerintem. Nem vagyok ebben a témában még otthon, köszi a segítségeteket

2014. máj. 11. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Kondi helyett valószínűtlen. Ahhoz hogy izmosodj állandóan meg kell erőltesd az adott izmot, az expander mellizmot, tricepszet erősíthet, de a súlyzós edzés nem helyettesíti.
2014. máj. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Magyarul kezdésnek jó az expander egy bizonyos szintig? :) Ettől gondolom nem lesz izmos az ember...
2014. máj. 11. 17:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Kiegészítésre valamennyire elmegy. Vagy ha én megyek nyaralni, akkor végzek pár saját testsúlyos edzést, ilyenkor viszek még expandert vagy gumiszalagot amivel el lehet kicsit bohóckodni még plusz gyakorlatokkal, de komoly fizikumot nem építesz vele.
2014. máj. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
értem,köszi
2014. máj. 11. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!