Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Konditerem vs street workout?

Konditerem vs street workout?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a véleményetekre.

Előnyök,hátrányok,miértek.

Melyikkel lehet szebb izmot összehozni?


2014. máj. 21. 19:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%

Súlyzós edzéssel szebb és nagyobb izomzatot tudsz szerezni.

Street workout izületkímélés szempontjából jobb, meg talán állóképesség szempontjából is.

2014. máj. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Attól függ, hogy neked mi a szebb. Nekem a nagyobb izomméret a lényeg, így súlyzós edzést végzek, de akinek elég egy kisebb forma az összehozható saját testsúlyos edzéssel is. Sőt lehet együtt a kettőt is végezni. Mi is végzünk saját testsúlyos edzést, mivel tolódzkodunk és húzódzkodunk is a teremben. Tehát így hogy vs, ezt nem kellene írni, mert ebből szokta óriási veszekedések lenni. Mindkét edzés hasznos és jó.
2014. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
61%
Van szebb izom? Én úgy tudom hogy izom vastagság és tapadás van csak...
2014. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
De mondjuk aki két évig eddz teremben,és szerez egy egész szép izomzatot,annak mennyire nehéz átállni workoutra?
2014. máj. 21. 19:48
 5/13 anonim ***** válasza:

Úgy értettem a szebbet, hogy nekem akkor szebb, ha van elég tömeg is. ehhez viszont súlyzó kell.


Nekem nem lenne gond, simán meg tudom csinálni a saját testsúlyos gyakorlatokat, kivéve talán a zászlót, azt azért gyakorolni kellene. De a muscle up az nem gond.

2014. máj. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Igazából erre voltam kíváncsi,köszönöm.

Nem is kérek több választ,nehogy veszekedés legyen :)

2014. máj. 21. 19:52
 7/13 anonim ***** válasza:
én elvből nem értem miért kell izom edzés és izom edzés közé odabiggyeszteni azt a vs szócskát... úgy edz, ahogy éppen kedved van, persze azért ésszerű határok között, de nem értem miért kellene egyiket nem csinálnod, azért mert csinálod a másikat...
2014. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

"Melyikkel lehet szebb izmot összehozni?"


A kérdezőnél értettem, nem rád. Csak megint megelőztél a válasszal ezért bezavart :D

2014. máj. 21. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én is ezért írtam, hogy nem kell vs.
2014. máj. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
sőt a street workout egyáltalán nem zárja ki a súlyokat, rengetegen csinálnak súlymellényben (nem tudom mi a neve) mindenféle gyakorlatokat és érnek el akkora izomzatokat, amit saját súllyal valóban nem lehet...
2014. máj. 21. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!