Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy hogy valaki nagyobbnak...

Hogy hogy valaki nagyobbnak látszik kisebb izomtömeggel?

Figyelt kérdés

Üdv

A kérdés adott ez, hogy is van ? Mert hallottam ilyensmit.



2014. máj. 22. 12:46
 1/7 dirtboy ***** válasza:
mondjuk jobban be van hízva?
2014. máj. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
zsír, csontozat, testalkat...
2014. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, van ilyen dolog. Ez az alkattól függ. Van egy gyerek a terembe 6-7 hónapja edz, simán nagyobbnak néz ki, mint aki legalább már 1 éve edz. Elég érdekes formája van, olyan mezomorph és kis ecto is van benne, olyan keverék féleség, de nem hiszek a testtípusokban, ahány ember, annyi féle, ez csak általánosítás. A lényeg, hogy a felső teste nagyon V alakú, dekétól egészen a vállakig, ha hátból nézed egy nagy V jön ki, jóval szélesebb a vállöve, vagyis nagyobb a távolság a 2 válla között, mint másoknak (Ectomorphoknak), nagyon nagy a melkasa.


Úgy néz ki 7-8 kg izommal magán, mintha legalább lenne vagy 12-13 kg. Ha valaki ránézne nem sokan mondanák meg, hogy csak 6-7 hónapja edz.

2014. máj. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
deréktól * Ám kíváncsi vagyok, hogy mások véleményére is.
2014. máj. 22. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Függ attól, mennyi zsírja van. A test arányaitól. És persze a magasságától. Alacsonyabb emberen más hatást kelt +10 kg izom, mint mondjuk egy 15cm-el magasabb emberen.
2014. máj. 22. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Akartam mondani, csak kifelejtettem 172cm magassága, valóban alacsonyabb emberen jobban meglátszik.
2014. máj. 22. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sokkal jobbak a tapadási pontjai, az izomformái. Ez pedig nagyban eldonti hogyan fogsz kinezni.
2014. máj. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!