Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Honnan tudnám beszerezni a...

Honnan tudnám beszerezni a hozzávalókat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Saját testsúlyos edzést csinálok és szeretnék beújítani egy planche bars-t. Így biztosan kevesen tudjátok mi is ez, íme egy oldal, ahol bár részletes instrukció van, mégsem tudom pontosan hol keressek hozzá alapanyagot.


[link]


Odáig oké, hogy PVC-ből van, ez látszik is. De hogy hol tudom beszerezni az már gondot jelent. Az obitól kezdve a baumaxon át a szaküzleteket is végigjártam és volt ahol azt mondták, hogy ilyen nem is létezik. Ilyen szerkezetet csak fémből lehet csinálni. Persze ez baromság, hiszen a képek és videók is bizonyítják. Esetleg valaki jártas a PVC-s témában, vagy van valami ötlete, hogy hol tudnám még megnézni? Kecskeméti vagyok. Előre is köszönöm!



#Planche #bar #pushups
2014. máj. 22. 15:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Tescoba láttam ilyet 2500 ért
2014. máj. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
vízvezetékes boltban
2014. máj. 22. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!