Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről a...

Brock kérdése:

Mi a véleményetek erről a "testépítőről"?

Figyelt kérdés
18/F vagyok. Fél éve edzek saját testsúllyal 2 haverommal. Heti 3x edzünk, 2x futunk. Célomat már bőven elértem, lement 15 kiló felesleg, látszik végre az izom, amit a zsír eltakart,komolyabb gyakorlatok is mennek már. Van egy osztálytársam aki ilyeneket magyaráz nekem, hogy én fehérjés majom vagyok, mert, hogy fehérje nélkül nem lehet leadni súlyfelesleget. Ő 2 éve edz konditerembe, és 107 kg szín zsír. Azt mondja, hogy jobb kemény munkával összehozni egy jó testet, mint fehérjével összelopni. Próbáltam megmagyarázni neki, hogy egyrészt én nem szedtem fehérjét, másrészt a fehérje nem kox. Valamint, hogy ha valaki csak ételekből viszi be a fehérjét, akkor ő is osszelopja e az izmát. A gyerek válasza az volt, hogy az más fehérje, a fehérjepor csak majmoknak való. Akárhogy próbáltam, nem tudtam neki elmagyarázni, hogy ez nem igaz. Egyébként a srác 2 év edzés után csak felszedett + 5kg zsírt. Ő magát kemény testépítőnek nevei, gyúrós Ádámnak hívja magát. Közben testnevelésből kegyelemből kapott egy 2-est. Szerintetek hagyjam rá? Vagy hogy magyarázzam el neki, hogy a fehérje, az nem kox?

2014. máj. 23. 18:34
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
De te miért is akarsz elmagyarázni bármit is egy ilyen láthatóan sötét embernek? Foglalkozz magaddal, edz rendesen és szard le az ilyen gyökereket.
2014. máj. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Csináld meg a human flag-et előtte, és mond hogy ezt csinálja utánad, fehérje nélkül :D Amúgy ilyeneknek meg nem lehet elmagyarázni, haverom is a fejébe vette hogy a tömegnövelő nélkül lehet csak ''naturálba'' edzeni, a multivitamin meg szar. Ez van rá kell hagyni, egye a 600g ch-t naponta kenyérből, azt építse tovább a testet.
2014. máj. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Ennek már az agyát is zsír lepi, de ne törődj vele, hadd higgyen amit akar. Annyi ember van a világon, akivel úgysem tudnád megértetni dolgokat, ez az Ádám is egy hasonló eset.


Ne törődj vele, hadd mérgelődjön magába. Biztos irigy rád.

2014. máj. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szomorú, hogy kb. 18 évesen ennyi esze van. De amúgy nyilván azért mond ilyeneket mert irigy.
2014. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ilyen barom ismerősöm de ő szerintem kokszol is..nincs 3rtelme ezekkel vitázni.
2014. máj. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Aki ilyen szinten életképtelen, azt ignorálni kell, akármennyire is bosszant.

Nekem is marha jól esik, hogy "megvádolnak", hogy ugye nem "fehérjézek"? Ilyenkor mindig az a lényeg, hogy Te tudod, mi az igazság, és a többi nem érdekel.

2014. máj. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
hagyd rá h.ülye ahogy van:D
2014. máj. 23. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha a természetes szelekció tenné a dolgát, és aki idióta, elpusztulna.
2014. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szelekció bekövetkezne nálunk, az ember veszélyeztetett fajjá válna.
2014. máj. 23. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Akkor ráhagyom. Ha eddig nem sikerült megértetni vele 2 mondatot, akkor ezután se fog.
2014. máj. 23. 19:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!