Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezik hogy valakinek ennyire...

Létezik hogy valakinek ennyire brutálisan jó legyen a genetikája?

Figyelt kérdés

A párom egy héten 2-3× edz, néha kihagy 1-1 hetet mostanában. Étrendje nincs, valamikor egész nap csak egy darab zsemlét eszik két szelet sajttal, vajjal. Ennyi, semmi mást.


És emellett nagyon jól néz ki, szépen felépített, arányos izomzata van, lába, karja, háta, melle sehol nincs lemaradva!

Én meg nagyon figyelek az étrendre, mindent mérek, számolok, x időközönként eszek, de ő mindig azzal piszkál engem, hogy "minek ez a hülyeség? Egyél ami jól esik! Én is azt csinálom, nem érdekel a kaja, és nézd meg hogy nézek ki!"


Vagy volt olyan is, hogy együtt edzettünk. Én megittam a turmixom, ő pedig unszolt engem, hogy egyek már egy kicsit a padlásról lehozott kolbászból, hogy én nem tudom milyen finom, pedig az a jó edzés után, nem ilyen kokszos cucc!"

Alapismeretek nulla. Emlékszem mekkora hisztit lecsapott, amikor elmondtam neki, hogy én edzés után szőlőcukrot és fehérjét iszok.

"Hogy én majd csúnya leszek tőle, meg nagydarab, tönkrevágom a vesém, bezzeg a kolbász milyen jó..."


A másik dolog meg ami tegnap óta fúrja az agyam:

barátom kitalálta, hogy ő most szálkásítani fog. Diéta nélkül, hát persze, nem logikus? És mivel ő nem akar diétázni (mondjuk hová is vinné lejjebb azt az adagot amit egy nap megeszik? 2 szelet pizza, esetleg 1-2 parizeres szendvics? A végén az történne, hogy egész nap csak vizet inna).

Na szóval kiötlötte, hogy reggel leedzi magát, elmegy dolgozni, aztán este megint egy edzés.

Hiába mondom neki, hogy ez így nem lesz jó, nincs értelme, sőt még azt is felajánlottam neki, hogy ha gondolja reggel vagy a munka után elmegyek vele aerobozni, futunk, biciklizünk, akármi,

de csak annyit mondott, "nem kell, jó ez így! Tudom mit csinálok"


Fárasztó. Mondjuk szeretem, meg minden, csak ebben az egy közös hobbinkban nagyon fel tud idegesíteni :D


Vélemény? :)



2014. jún. 7. 11:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ez így okés, de ilyenkor mindig felmerül a kérdés, hogy mit értesz "nagyon jól néz ki, szépen felépített, arányos izomzata van" ez alatt. Mert ezt így én se hiszem, hogy egy darab zsemlével valaki is jól nézne ki izomzatilag (ugye felmerül a kérdés, kinek mi a "jól néz ki").
2014. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
65%
Igen, vannak ilyen szerencsés genetikájú emberek. Ez okés. Ami a gond, hogy egyáltalán nem ért hozzá és ezt neked még elő is adja.:)
2014. jún. 7. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen, Steph, ezt gondoltam, hogy valaki szóvá teszi és jogos is, mert csak nézőpont kérdése a 'jó kinézet' :)


google-ról szedve képet valami ilyesmi alakja van a barátomnak:

[link]


A tricepsze talán picit nagyobbacska, a csuklyája meg kisebb, annyiban más. De ahhoz képes, hogy ilyet felépíteni zsemlével... Elég durva.

2014. jún. 7. 11:57
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát ha ez tényleg így van, akkor majdnem mondok rá valami sértőt irigységből :D. Szerencsés dög :P
2014. jún. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nincs igazság ezen a bolygón. :(


Én mindenre odafigyelek és a kanyarba se nézek úgy ki.

2014. jún. 7. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha nem kamu/provokáló a kérdés, akkor szerencsés a barátod, de én trollszagot sejtek a háttérben.
2014. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok fiúk, nem ez volt a célom :P

Egyébként valóban egy nagy mázlista, és borzasztó belegondolni, micsoda kiaknázatlan lehetőségei vannak. Dehát mit van mit tenni... :)


Csupán azt nem értem még, hogy biológiailag hogy lehetséges ez? Egész nap 200-300 kalóriával lenni? Úgy hogy mellette még edz, dolgozik, csinálja a napi teendőit? Az izmosodásról nem is beszélve...

2014. jún. 7. 12:47
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A genetikája így sz@rt se ér, ha nem használja ki. Nem is érdemli meg.
2014. jún. 7. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok és ezt nem irigységből mondom, nekem is valószínüleg nagyon jó genetikám van.
2014. jún. 7. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
100%

Ez nem mazlista hanem koksz es zsoregeto tablettak.

Csak kutakodj a cuccait kozott, meg fogod talalni.

2014. jún. 7. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!