Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik rendszeresen válaszolnak...

Akik rendszeresen válaszolnak itt milyen gyakran nézik ezt az oldalt?

Figyelt kérdés
Csak mert úgy tűnik, mintha 10 percenként figyelnétek és rögtön válaszoltok is. De főleg ugyanazok az emberek szoktak írni. Ti egésznap ezt az oldalt olvassátok? Nem mintha baj lenne vele, hogy válaszoltok, csak kérdezem.
2014. jún. 11. 00:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én ebben a fél évben főleg tanulok, most épp nem dolgozom és ja elég gyakran felnézek.
2014. jún. 11. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:

Én unalom űzésnek gyakran feljövök, kérdéseken röhögni stb és ha olyan kérdés van amiről van fogalmam és értelmes választ tudok adni arra válaszolok.

Most vizsgaidőszaknak naponta is előfordul h felnézek mert muszáj kikapcsolni valamivel az agyam időnként.

2014. jún. 11. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Én évek óta vagyok regelve, de van hogy több hónapig nem nézek "erre".

De persze, igazad van abban h vannak olyanok is akik néha éjjel nappal itt vannak..

2014. jún. 11. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Kétóránként.
2014. jún. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Reggel nézek be kicsit és délután 5-től vagyok itt, de akkor folyamatosan.

Tudom, hogy sok embernek ez nem tetszik, de tojok rá. Nincs megtiltva tudtommal, hogy válaszoljak arra, amire akarok. Na szevasztok, délután jövök.:-)

2014. jún. 11. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
Ja még annyit, hogy azért nézem utána is a kérdést, mert szinte minden esetben a válasz után még van visszakérdezés , tehát újabb választ vár a kérdező. Tehát nem elég írni egyet, utána otthagyni az egészet.
2014. jún. 11. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Igen csak pár kérdéstől már én érzem magam kínosan ,hogy lehet valaki ilyen tudatlan.
2014. jún. 11. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én amikor gépnél vagyok (tanulok, játszok), megy a háttérben, néha ráfrissítek, és nézem, van-e valami.
2014. jún. 11. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Általában minden nap feljövök, mostanában többször is, mert már nincsenek előadások, vizsgáim is alig vannak már.
2014. jún. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én amikor gépezek valami értelmes dolog helyett, akkor mindig megnézem az új kérdéseket, dobok pár választ, aztán játszok/olvasok/sorozatot nézek, és 10 percenként ránézek, hogy van-e új kérdés, vagy megválaszoltam.
2014. jún. 11. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!