Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A minap rendeltem az insportli...

A minap rendeltem az insportline oldaláról egy terméket. Mi a véleményetek az oldalról és a Trans-o-flex futárszolgálatról?

Figyelt kérdés
2014. jún. 13. 17:41
 1/2 Joss75 válasza:
Szerintem nincs velük baj. 2x rendeltem tőlük és hibátlanul megjött minden 2 nap alatt! A futárszolgálat viszont csak az első ajtóig szállít.
2015. jan. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Az oldal is jó, és a futár is jó.

Segítőkészek. Nekem eddig nem volt velük gondom. Több nagy értékű eszközt(kondigépek) is vásároltam tőlük, és rendben megérkezett. Amikor pedig garanciáztatásra került a sor, akkor az általuk leírtaknak megfelelően ment minden.

Jött a futár, odaadtam neki a csomagot, aláírtam amit kellett, és már ment is, majd pár nappal később jött az email a továbbiakról. Zökkenőmentes volt eddig mindenem velük.


Persze az első vételnél én is olvastam róluk mindent, és kicsit féltem is tőlük, mivel volt ott pénz vissza nem fizetéstől kezdve, előreutalt termék le nem szállításon keresztül minden..... hát féltem, de nem volt gond velük szerencsére.

2016. jan. 2. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!