Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyerek szedhet tápkiegészítőt?...

Gyerek szedhet tápkiegészítőt? Ha igen, milyet?

Figyelt kérdés
2014. jún. 26. 10:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
72%
Szedhet, hiszen ez is csak kaja.
2014. jún. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
57%

Onnantól már csak pénztálca dönti el hogy milyet.

Meg ízlés hogy szója,tejsavó,tojás,marha esetleg kevert protein.

A legjobb egyébként a tejsavó fehérje.

2014. jún. 26. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Vitamin, fehérje, szénhidrát, ásványi anyagok, olajok mehetnek. Most lehet le lesz tépve a fejem, de pörgetőket, pl. edzés előtti bedurrantót azért én nem adnék a gyerekemnek. Persze attól függ, hány éves.
2014. jún. 26. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
32%

gyereknek sokkal jobb ha természetes formába viszi be ezeket a dolgokat és nem ilyen kutyatápokat szed.

szerintem a felnőttek körébe is hülyeség , de ezt ők tudják.

2014. jún. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

"Most lehet le lesz tépve a fejem, de pörgetőket, pl. edzés előtti bedurrantót azért én nem adnék a gyerekemnek. Persze attól függ, hány éves."


Nem lesz letépve, egyetértek. A koffein, taurin, egyéb serkentő dolgokkal gyerekeknek óvatosan, mert nem kell túlhajtani a szívet.


A 79%-os viszont full fogalmatlan kategória, szerintem azt se tudja mik ezek, a szokásos koxpor-ellenes ember. Mindegy, remélem ír még valami hülyeséget és jót röhögünk rajta.


On: Fehérje simán mehet, lassú ch (zabliszt, palatinose) simán mehet, vitamin és ásványi anyag kiegek simán mehetnek, esszenciális zsírsav kiegek simán mehetnek, ezen kívül mást nem igazán kéne, mert vagy totál felesleges (aminosavak), vagy korai(kreatin, pörgetők).

2014. jún. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2014. jún. 26. 12:15
 7/14 anonim ***** válasza:
szerintem egy gyereknek még eleve nem kellene súlyzós edzést végeznie, így tápkieg se nagyon kellene...
2014. jún. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Fehérjét, vitamint egész bátran lehet adni.

Nem tudom mennyire kis vagy nagy gyerekre vonatkozik a kérdés, de személyes tapasztalat, hogy keresztfiamék - aki egy 1 éves baba - most voltak nálunk és imádta a csokis-fehérjés zabpelyhet, vagy a teljes kiőrlésű extrudált marhaságokat is, de a csirkét is imádta ha szálanként tépkedve adtam neki. Nyilván egy 10 kilós baba napi fehérjeigényét egy adagolókanál fehérjepor fedezné, ami se nem elosztás, se nem forrás szempontjából nem előnyös, így csak kis teáskanálnyit kapott, de nagyon ízlett neki. Persze az anyuka nagy nehezen engedte meg, mert az mű és majd rászokik. Persze a kinder tejszelet, a puffasztott kukoricapehely, gumicukor az ment egész nap, rendes kaja meg kb. csak kétszer. Na, arra meg én vágtam a pofákat de csak titokban, nem szólok bele más hogy neveli a gyerekét.

Egyébként aki azt gondolja, hogy a fehérjepor az "mű", akkor nézzen meg egy bébitápszeres dobozt az összetevők résznél, nem meglepő módon tejsavófehérje van a jobb minőségűekbe már.

2014. jún. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
#7: Mert csak az vihet be fehérjeporból fehérjét meg az szedhet vitaminokat aki edz? Tápanyagigénye az irodában ülő aktakukacnak is van meg minden élő szervezetnek.
2014. jún. 26. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

nemcsak szedhet,szednek is.

az összes baba tápszer tömegnövelő összetételű tápkieg.

a fehérjét soha nem tüntetik fel,hogy miből van,gondolom a legsza-rabb ami van,meg cukor,ez a babatápszer.

amit legutóbb nézetem az 40-60 arányú f-ch.

én nagyobb gyereknek tojás,vagy marha proteint amit adnék,cukor nélkülit,vitaminokat,omega 3at.

2014. jún. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!