Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Stanazolol tapasztalatok?...

Stanazolol tapasztalatok? Melyik fajtát szedtétek?

Figyelt kérdés
Akár privátban is várok tapasztalatokat. most fogok venni,de nem tudom melyik a legjobb.
2014. aug. 1. 00:22
 1/10 anonim ***** válasza:

Nagybátyám haverjának tönkretette az életét, egyébként kur*a jó próbáld ki. Mondjuk megvan a véleményem a hobbiszteroidosokról, mind türelmetlen lusta idióta szarok, akiknek büdös a meló. Soha ne próbáld ki, nehéz belőle kijönni. Aki azt mondja neked hogy de csak egy kúrát azt küldd el! Így lehet beleesni első kúra szép eredményt hoz, abbahagyod lemegy az eredményed és jöhet még egy. Ördögi kör, hidd el soha ne próbáld ki!

18/f

2014. aug. 1. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyiket sem érdemes. Eleve magában egy gyenge szar, stackban szokták alkalmazni. Magában nem lesz tőle semmi, de tönkre vágja a veséd, májad, főleg ha tablettás a cucc. Igen, van ebből szuri is, mielőtt valaki megkérdezné.

Ja és a koleszterin szintet is eltolja a rossz irányba.


A másik pedig, hogy ha ennyire nem vagy képben szteroidokról, akkor felejtsd el, hogy használni akarod. Aki itt kérdez ezekről az nincs tisztában a dolgokkal és tudás nélkül, felelőtlenül ne kezdj semmibe.

2014. aug. 1. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Miért,hogy tette tönkre a nagybátyád életét?
2014. aug. 1. 09:54
 4/10 A kérdező kommentje:
nem magaában fogom szedni. de miért te már próbáltad,hogy ennyire tudod?
2014. aug. 1. 09:55
 5/10 anonim ***** válasza:
Igen próbáltam és hidd el kicsit többet értek hozzá, mint te. Egyrészt edzek 29 éve, másrészt gyógyszergyárban is dolgozom. Van még kérdés? :)
2014. aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
sandorzsolt jól beszél, ha nem akarsz versenyezni nincs szponzorod ilyenek ne kezdj bele, szerintem egyébként se. Itt az egészséged a tét, egyébként ha jobban figyelsz a nagybátyám haverját tette tönkre. Depressziós miután leállt vele, és elkezdett piálni. Azóta többször volt kórházban, most már elvileg helyre jött az élete.. De ilyen áron nem érdemes, csak azért hogy hobbi szinten jól nézz ki.. Megy az anélkül is hidd el, lehet több idő de a meglesz a munka gyümölcse és még egészséges is maradsz.
2014. aug. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én legalábbis szteroidok nélkül edzek, mégis fejlődök rendesen, mondjuk az első négy évben van látványos fejlődés utána ez sajnos lelassul, majd megáll..

Egyébként milyen szinten vagy? Emberek általában azért szoktak szteroidhoz nyúlni, mert naturálban elérték a maxot...

2014. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Befosok a nagybatyad vkienek a vkije depreszios lett egy stana kura utan ki a f...szt erdekel nekem meg van egy ismerosom akinek van egy haverja es meghalt a macskajuk es akkor mivan.bratyesz nezd vegig egy marcus ruhl kurajat 15fele szteroid.vizhajtok.novk.peptidek.feherjehormonok.myostatin blokkolok.eeeees?ha ezutan depreszios lesz megertem.de meg mindig el es eleg kemeny a formaja
2014. aug. 2. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Depressziós nem leszel egy stanától, csak annyi, hogy magában nem sokat ér.
2014. aug. 2. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mindenkire máshogy hatnak a dolgok, Schwarzenegger se tűnik depressziósnak, ha így nézzük ő is leküldött pedig "pár" kúrát:D De itt nemcsak a depresszióról van szó, létfontosságú szerveket baszhatsz szét, ide-oda jó forma.. Szteroszarok nélkül is megy csak lassan..
2014. aug. 4. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!