Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Jeff Seid étrendje és edzése...

Jeff Seid étrendje és edzése miben különbözik egy testépítő étrendje és edzéstervétől, mitől ilyen száraz az izomtömege?

Figyelt kérdés
Már megnéztem az étrendjét és az edzéstervét, de csak azt vettem észre, hogy sokkal több gyakorlatot végez egy izomcsoportra, és talán kevesebb szénhidrátot fogyaszt.

2014. aug. 1. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Mitől száraz? Genetika, étrend és most figyelj: koksz! Mindegy mennyit edzel és hogy eszel, naturalban sosem leszel olyan.
2014. aug. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igazad van! :)
2014. aug. 1. 21:40
 3/8 anonim ***** válasza:
És ahogy a mondás is tartja: nincs rossz diéta, csak kevés clen és tren. :-)
2014. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Na meg hamis tren..mostansag foleg.amugy oreg miez a kerdes hogy mitol ilyen szaraz mert a mr olympia szinpadon 4szer ekkora izomtomeggel allnak fel kevesebb testzsirral:)
2014. aug. 2. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Andreas munzert ne is emlitsuk mar:D
2014. aug. 2. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát őt már nem említjük sajnos. De durván száraz volt az igaz. Volt is pár raklap cucc benne.
2014. aug. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ja, van még okos mondás az eat clean, train hard okosságra:

eat clen, tren hard.:)

2014. aug. 2. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én kox nélkül ugy nézek ki mint jeff seid mindig nem szoktam annyrira száraz lenni mert néha enni si akarok valami finomat nem koxolok genetik türni kell a fájdalmat fáradtsgot depresziót és igy lehet elérni
2017. júl. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!