Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az étrend így milyen? Mit...

Ez az étrend így milyen? Mit változtassak? 16/L

Figyelt kérdés

Reggeli: főtt tojás, zöldségek

Tízórai: gyümölcssaláta, vagy egy-egy fajta gyümölcs felszelve (tudom, h nem a legjobb diéta idején, de nem bírom nélkülük, és más édességet nem eszem)

ebéd: csirke és vmilyen saláta vagy párolt zöldségek (halat nem szeretem)

vacsora: zsírszegény túró, kefírrel kikeverve bele hagyma, só, bors, pirospaprika.


2014. aug. 2. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Számold ki, hogy legyen azért napi 2g x ttkg fehérje, különben izomból is sokat leadsz. Kellenének jó kis telítetlen zsírok is: lenmagolaj, halolaj. A zsírbevitel fele legyen telítetlen.
2014. aug. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:) Igen. Plusz a csirkealkatrészek közt jelentős különbség van zsír-és fehérjetartalmat illetően.
2014. aug. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

1.attól függ mi a célod.

2.a gyümölcsökben valóban van cukor(a tejtermékekben is), de pótlásnak jobb mint a feldolgozott, illetve legalább vitaminokat és flavonoidokat is kapsz mellé.

3.a hal fontos lenne, ha csak a szálka miatt nem szereted, egyszerűen léteznek szálkamentes változatok, ha az ízzel van bajod, legalább megtanulsz sütni főzni, rengeteg finom halrecept van.

de legalább az omega3at pótold olivából, lenmagból.

4.nem kell zsírszegényet enni, a zsírevés nem tesz zsírossá, sőt ellenkezőleg. a bevitt zsírok maximum fele legyen állati eredetű (telített) a normál koleszterin és inzulinszinthez.


további tippekért privátban keress.

2014. aug. 2. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Csirkemellet ennék, a lenmagolajat hogyan vigyem be? Abba süssem a húst? (Kókuszzsírban terveztem).

A halat az íze miatt nem szeretem, pedig már sokféleképp elkészítve kóstoltam :D

2014. aug. 2. 19:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Halra aki nem bírja az ízét egy tipp: pürésítve rozmaringgal, citrommal esetleg pici mustárral és jogghurttal (utóbbi kettő a majonéz illúziója) fűszerezve egész klassz, halíz és büdimentes pástétomot kreáltam... Abonett tetejére pakolom. Még én is meg tudom enni, a fehérjepor néha a könyökömön jön ki. Csirkemell jó, az olaj meg picike mehet a salidra pl és akkor a pipicici sülhet a kókuszzsírban.
2014. aug. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!