Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan térjek vissza az edzéshez?

Hogyan térjek vissza az edzéshez?

Figyelt kérdés

Lehet nem ez a kategória a kérdés, előre elnézést!

Szakított velem 1 hete a barátnőm, teljesen összetörtem. Amikor lementem a teremben nem tudtam koncentrálni, egyszerűen elbasztam az összes gyakorlatot. 1 hét pihenőt iktattam be, közben alig ettem volt olyan nap, hogy semmit, az egész étrendem felborult. Hogy térjek vissza, nagy kiesésnek számít ez az 1 hét? Vagy előbb tegyem helyre az étrendem újra és csak utána kezdjem el újból? (és most egy olyan kérdés, ami nem nagyon idevág: mégis hogy verjem ki legalább edzés közben a fejemből?)



2014. aug. 4. 10:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Éld ki magad az edzésben. Vezesd le az indulataidat, ahelyett hogy elnyomod őket. Meg egyébként is szard le az egésszet, ha az edzésbe menekülsz nem ott kéne lelkizned rajta. Ha előjön valami rössz emlék, már csak azért is csinálj valami embert próbáló gyakorlatot!
2014. aug. 4. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Régóta edzek, semmi kedvem nincs ott lelkizni, nem is odavaló, de nem tudok ráhangolódni. Lehet saját magamat kéne legyőzni. Nem úgy kell elképzelni, hogy elkezdek most ott sírni mint egy p.csa, csak gondolatban van meg. Mint pl valakinek meghal valakije, aki fontos volt neki. Nem ott fog lelkizni, de biztos ha az jár a fejében nem fog úgy teljesíteni + az étrendem is szétment, mert nem nagyon tudok enni, a fehérjebevitelem az elmúlt egy hétben nagyon kevés volt. és még mindig nem tudok normális étrendhez visszatérni, mert egyszerűen nem tudok enni.Lehet meg kéne várni, ameddig túlteszem magam. Köszi a választ!
2014. aug. 4. 11:56
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem számít az az 1 hét. Előszőr tedd rendbe a kaját majd csinálhatod megint.
2014. aug. 4. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a válaszokat!
2014. aug. 4. 14:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!