Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a formáról?

Figyelt kérdés

Üdv

A 10 skálán hány pontot adnátok erre a formára ? Szerinted jó genetika vagy sem ? Mik a hátrányai és hiányosságai ?


Mindenre kíváncsi vagyok, előre is köszönöm.


[link]



2014. aug. 13. 19:49
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
10/8,de azért egy lábat is mutathattál volna.
2014. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
A váll és kar okés. Mellizom nincs, sem széles hát, vastag a derék. Amúgy elmegy. Közepes forma, közepes genetika.
2014. aug. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 HarciCsiga ***** válasza:
Lábat is mutatsz akkor pontozok :) amúgy meg átlagos genetika viszonylag jó tapadásokkal és szerintem a szénleshátizmod mélyebben tapad ha jól látom az átlagnál ami hátrány sajnos :/ hiányosságokat sorrendben írom Hát,mell és hirtelen ezek a szembetűnőbbek
2014. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Szerintem edzhetnél egy kicsit többet mellizomra, mert ott mintha jóval kevesebb izmod lenne, mint máshol. A hát jól ki van dolgozva, persze nyilván amatőr szinten értem. Csak így olyan, mintha kb. nem is ugyanaz az ember lenne szemből, mint hátulról.
2014. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem ez mar tul izmos.Bocs nem tetszik, nem szeretem a kigyurt vadallatokat,akik tobb evig edzenek.19/L
2014. aug. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
kigyúrt vadállat?? Sima közepesen izmos forma. Messze van a túl izmostól. De örülök, hogy valakinek ez is kigyúrt:)
2014. aug. 13. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
magasság,súlyt tudol írni?
2014. aug. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
ja és kicsilány, ez a testépítés kategória, ahol ez nem túl izmos kinézet. Nem a femina.hu illetve nem a gyakorin a szex-szerelem kategória. El vagy te tévedve!
2014. aug. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:

Itt a kért láb :


[link]

2014. aug. 13. 20:19
 10/25 Andi80018 ***** válasza:

Igen, közepes genetika szerintem is, Montival értek egyet. :-) 10/7 köbö.

Pedig az nagyon szexi ám, ha valaki kigyúrt, ha pedig évekig tudja csinálni, eredményesen, az pedig nagyon király!!!

2014. aug. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!