Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mely gyakorlatok a legjobbak...

Mely gyakorlatok a legjobbak a mell edzésére?

Figyelt kérdés
Tárogatás egyenes padon, Tárogatás ferdepadon, Fekvenyomás ferde padon, Fekvenyomás egyenes padon, Tolódzkodás. Ebből szerintem nekem kezdésnek elég lenne 3-4 db. Szerintetek melyek lennének jók? A tolódzkodásból egyenlőre egy sem megy, próbálgassam, vagy hagyjam még, csináljam a másik 4 féle gyakorlatot és pár hónap múlva próbáljam újra?

2014. aug. 14. 13:50
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagy valamilyen áthúzást kéne még beleralnom az edzésbe? Ha igen, milyet?
2014. aug. 14. 13:52
 2/4 anonim válasza:

fekvenyomás egyenes padon

fekvenyomás döntött padon(ezt kézisúlyzóval jobb szerintem)

tárogatás mindkét padon

áthúzás


fekvenyomás 4-4 sorozat 8 ismétléssel(max.10),tárogatás 3-3 sorozat 10-12 ismétléssel,áthúzás 4 sorozat 12-15 ismétléssel


bemelegítésnek mehet fekvőtámasz(4*15+4*10)


nekem ezzel az edzéstervvel indult be a mellizmom fejlődése,nagyon nehezen fejlődött előtte

tolódzkodni én sem tudok,nem tudom miért.

2014. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
4 gyakorlat elég lesz, nálam megy egy sima pados nyomás, ami lehet rúddal vagy egykezessel is, utána egy döntött pados nyomás egykezessel vagy rúddal, ha előzőleg egykezessel volt. Utána tárogatás, majd a végére vagy áthúzás vagy tolódzkodás. Hetente érdemes mindig valamit változtatni.
2014. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Oké, köszönöm!
2014. aug. 14. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!