Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ossze lehet...

Szerintetek ossze lehet egyeztetni?

Figyelt kérdés

A testepites a hetkoznapi elettel.

Pl:A testepites a hobbid, sot annal tobb is.(akar versenyszint)

Kajalasnal, neha heti 1-2 mellekajalas, ha esetleg etteremben vacsoraznal valakivel es mellette elszurcsolsz egy sort vagy bor vagy akarmilyen alkoholt.

Eppen bulizni van kedved, mert nem akarsz befasulni vagy eppen megunnepelnel valamit, ezert jol a pohar fenekere nezel.

Vagy a lanyok.Olyan lanyokat szeretek csak, akik nem dohanyoznak, nem isznak, odafigyelnek a kulsejukre, a kajalasra,sportolnak, de azert van bennuk elet.

Ez a dilemmam.

Szerintetek?



2014. aug. 17. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Na, ebben példát vehetsz Zyzzről, ő élte az életet elég rendesen, közben pedig elég jó kis izomzata volt, tehát simán :) ( akár koxolsz, akár nem... )
2014. aug. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 HarciCsiga ***** válasza:
Tómegélésnél belefér néha de csak pár pohár nem szabad túlzásba esni diétában szerintem meg szigorúan nem (legalábbis nálam)
2014. aug. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha nem versenyzel, akkor szerintem igen.


Heti 1-2 mellékajálás szerintem nem számít, ha napi 5-ször eszel, az egy héten 35 étkezés, ebből 2-3 kb. 5-8%-nak felel meg és nem az pár százalék, hanem a 90+% határozza meg hogyan nézel ki.

Na jó, ha nagyon félrekajálsz, akkor az egész napot elronthatod, de akkor is, ha heti egy ilyen napot csinálsz, akkor is kb. 85%-ban jó vagy..


Nem akarok álszenteskedni, mert nagyon ritkán, de én is s.egg részegre iszom magamat, ez évente kb. 2-3 alkalom.

Viszont rájöttem, hogy igazán jót bulizni lehet józanul is, max. 2-3 pohár fröccsel.

Inkább ezeket az néhány poharas bulikat preferálom már, mint a részegséget, sokkal jobb másnap a kedvem. :)


Lányok - ez nehéz kérdés.

Tapasztalatom szerint az a lány, aki sportol, egészségesen él, nem dohányzik, odafigyel a külsejére, stb., sokkal jobb parti, mint az üresfejű, csak bulizni akaró, anorexiás/bulimiás, p.icsa.

Nyilván azért, mert nekem is fontos az egészséges életmód, sokkal jobban megtalálom a közös nevezőt a hozzám hasonló gondolkodású lányokkal.

Szóval, bár nehezebb ilyen lányt találni, de megéri. :)

2014. aug. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!