Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Vélemények a következő fehérje...

Klanwarrior kérdése:

Vélemények a következő fehérjeporokról?

Figyelt kérdés

Hali!


Még nem szednék port, viszont már elkezdtem gondolkodni azon, hogy milyen fajta legyen. Olcsó, jó, megbízható por érdekelne. A következő termékek közül melyik volna a legjobb?(Majd tömegeléshez, nem szálkásításhoz.)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ha vetted a fáradtságot végignézni, nagyon köszönöm!

Jöhetnek a vélemények! :)



2014. aug. 21. 16:25
1 2 3 4 5 6
 11/59 A kérdező kommentje:

Uhh, értem. minden választ köszönök, ment a kéz minden kedves eddigi válaszolónak, igen, még neked is tizedik! :)


Esetleg valaki rendelt már innen, megbízhatóak?/Szójaproteint használt már valaki életében?/

2014. aug. 21. 17:17
 12/59 anonim ***** válasza:

Rendelni még nem rendeltem innen.

Szóját múltkor próbáltam és hát....

2014. aug. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/59 A kérdező kommentje:
Most az akció nagyon csábító, pedig még nem kell a protein, fejlődök anélkül is egyelőre :) Mikor szokott ilyen 1 + 1-es akció lenni?(Bocsi a sok kérdésért, csak mindig elfelejtek valamit.)
2014. aug. 21. 17:18
 14/59 anonim ***** válasza:
100%

Az 1+1 akció szerintem állandó, nem csak ideiglenes.


A szójaprotein rossz ízű, puffaszt, rosszul oldódik. Mondjuk én a tejsavóval sem teljesen vagyok kibékülve.


Azt viszont tudnod kell, hogy nincs ilyen, hogy "csak proteinnel fejlődök". Mindegy, hogy miből viszed be a fehérjét, ugyanúgy fejlődsz. Ugyanannyira van szüksége egy kezdnek proteinre, mint egy haladónak. Maximum annyiban nem, hogy a haladónak valószínűleg több fehérjére lesz szüksége (de még ez sem biztos...), így praktikus a por forma.


A Stillmassról meg nem tudok mit nyilatkozni, engem is érdekelnek, de nem merek rendelni őszintén szólva. 5kg ízesített wpc80-at 17 k-ért ... nagyon olcsó.

2014. aug. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/59 anonim ***** válasza:
100%
Na majd én rendelek :)
2014. aug. 21. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/59 A kérdező kommentje:

Igen, én is így vagyok sajnos :(


Viszont az ÁSZF szerint csak 48.000 ft felett van joga az eladónak előre kérni a termék(ek) összegét + az eladónak joga van kérni a vevőtől a pénzösszeg előreutalását.


És szerintem itt lehet a rafkó, ha van :)

2014. aug. 21. 17:28
 17/59 A kérdező kommentje:
Testépítés, komolyan? :D
2014. aug. 21. 17:28
 18/59 anonim ***** válasza:
Ha tényleg rendelsz, akkor tapasztalatokat írhatnál.
2014. aug. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/59 A kérdező kommentje:
És az általam megadott 2. vagy a 3. termékből rendelj, ha megoldható, de nem fontos, ha neked másra van szükséged! :D
2014. aug. 21. 17:29
 20/59 anonim ***** válasza:

"Viszont az ÁSZF szerint csak 48.000 ft felett van joga az eladónak előre kérni a termék(ek) összegét + az eladónak joga van kérni a vevőtől a pénzösszeg előreutalását.


És szerintem itt lehet a rafkó, ha van :)"


Nem hiszem, Kérdező. Ha logikusan belegondolsz, egy ilyen csalásból, átverésből elég egyértelműen lejönne, hogy szépen szólva valaki belefosott a ventillátorba :D


Ha a Stillmassnál gyanakodik az ember, akkor ugyanazon szálon kell elindulnia, mint a Vaterás kamufehérjéknél.


(ezzel persze nem azt mondom, hogy 10%-os fehérjetartalmú savópor az összes, de ha ennyire olcsó egy termék, lehet, hogy fel van ütve valami olcsóbb anyaggal)


Abból szoktam kiindulni - logikusan -, hogy a tejpor.hu, a wheyprotein.hu mennyiért árulják a proteint. Elvégre ők a közvetlen gyártók, minden sallangtól mentesek, szóval amelyik tápkiegcég ízzel, emésztőenzimmel együtt is olcsóbban adja, mint ők... az mindenesetre furcsa. Persze bele kell kalkulálni azt is, hogy a tejpor.hu is valamekkora árréssel dolgozik, ami akár kisebb is lehet, mint a Stillmassé.

Szerintem egy próbát megér a Still' amúgy.

2014. aug. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!