Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most kezdek el edzeni, és...

Most kezdek el edzeni, és tudni, milyen fehérjét ajánlanátok az edzések után? HÍZNI SZERETNÉK.

Figyelt kérdés
Az utóbbi időben nagyon lefogytam(lány vagyok)és elhatároztam,hogy elkezdek edzeni, én elsősorban husisabb is szeretnék lenni és amellett formás is, mit ajánlotok amitől hízok is,de formásodok is,férre ne értse valaki, nem vállas és full izmos szeretnék lenni,hanem kicsit kövérebb(5-6kilóval) és feszesebb, formásabb. Bocsánat azért ,hogy így fogalmaztam ,de nem vagyok ebben otthon, és már nagyon össze zavart az interneten a sok baromság.
2014. aug. 31. 18:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Nyugi, nem leszel kigyúrt.


Edzés után tejsavó fehérjét szoktak ajánlani, de amíg nincsen rendes tömegnövelő étrended inkább ne vegyél.

2014. aug. 31. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Te nem kövérebb akarsz lenni, hanem -ne ijedj meg!- izmosabb. Csak féltél kimondani ezt a nagyon csúnya szót, mert biztos bádibildis leszel tőle meg minden csúnya dolog. Ha zsírt pakolsz magadra, az csak rosszabb lesz, ezt szerintem Te is érezted valahol mélyen, ennek ellensúlyozására írtad a "formásodás", "feszesedés" 'szakszavakat', nehogy túl izmos legyél attól, hogy leírod: izmot szeretnél magadra pakolni, hogy jól nézzél ki.


A táplálkozásodon múlik minden, tehát nem egy fehérje dönti el, hogy hízol-e vagy fogsz. Legyen kiszámolt tömegnövelő étrended, ha akarsz vehetsz fehérjét és vitamint, mellé eddz keményen, és fejlődni fogsz.

2014. aug. 31. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

még te sem tudod pontosan milyen akarsz lenni.


1.a husis itt laza izmot jelent? ahhoz nagy terhelés kell. és hol, ha nem a válladon? gondolom vanank konkrét elképzeléseid, de előrebocsátom: mell=zsír. illetve a nők hormonrendszeréhez nagyobb zsírréteg szükséges.


2.a feszesség mit jelent? zsírréteg leadása? ráncos/narancsbőrös vagy?


3.a formásabb = nőiesebb? ahhoz pont zsír kell és kevésbé "feszes". legfeljebb a fiatal lányok zsírosak és feszesek pár évig.


4.ha csak hízni akarsz gyorsan akkor egyél sok cukros dolgot és ne sportolj. bár annak egészségügyi kockázatai is lesznek.

2014. szept. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!