Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Létezik olyan hogy valakire...

Létezik olyan hogy valakire nem hat a kondi?

Figyelt kérdés

Régen is sportoltam majd masfel évig jartam kondiba tűrhető etrendel,heti 3x mégis egy jellegtelen,vékony,kicsit zsíros testem van. Vacakok az adottsagaim is de hogy ennyire nem működik? Eléggé demotival a sok erőfeszítés kb semmiert.

18/F


2014. aug. 31. 21:10
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem írtad az étrend mellé, hogy használtál-e kiegészítőket, vitamin protein, ugyanis ha nem akkor eleve hátránnyal indul némely rossz adottságú ember.
2014. aug. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Vitamin meg 100% Whey Pro de próbalkoztam tömegnövelőkkel is.
2014. aug. 31. 21:16
 3/18 anonim ***** válasza:
A rossz adottságú ember igyis úgyis hátránnyal indul, független attól, hogy milyen "csodaszert" iszogat edzés után. Rendes étrend kell, nem pedig csak tűrhető. Rendes edzés (ha magadtól nem megy, nem szégyen edzőt bérelni), megfelelő mennyiségű alvás és végül türelem, rengeteg türelem.
2014. aug. 31. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Kizárt dolog, olyan nincs, hogy az élő szervezet ne reagáljon a külső hatásokra (edzés + étrend).


Valamit nagyon rosszul csináltál, szerintem az edzéssel lehet gond, mert az ilyen fiatalon, pont a serdülő korban, különösebb étrend nélkül is meglátszik, legalábbis az elején, kezdőként.

2014. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Edző csinalta a tervem.

Sajnos tökéletes etkezest lehetetlen megoldani de így is megvolt a fehérje és a ch nagyrészt.


Annyira nem volt rossz etrend hogy ilyen minimalis legyen a fejlődés..

2014. aug. 31. 21:24
 6/18 A kérdező kommentje:
Épp ez az 4-es hogy a nemrég kezdő ismerőseim is sz*r étrenden,0 tudassal 3 hónap utan jobban neznek ki...
2014. aug. 31. 21:25
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem, ilyen nem létezik. Valamelyik tényezővel volt a hiba.
2014. aug. 31. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
27%
Talán ők rendesen edzenek...
2014. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én is rendesen edzettem(edzek),hajjaj.
2014. aug. 31. 21:33
 10/18 anonim ***** válasza:
66%
Ha így lenne, akkor lenne eredménye és nem önigazlást keresnél egy anonim oldalon. Aki keményen edz, eleget eszik és pihen az fejlődni fog. Nálad valamelyik nincs meg, ami valószínüleg a kemény edzés szóval ne itt sajnáltasd magad, mert te nem tettél meg mindent, azért, hogy úgy nézz ki ahogy akarsz!
2014. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!