Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez az "állítás" tényleg így van?

Ez az "állítás" tényleg így van?

Figyelt kérdés
"Amúgy az ektomorf fejlődik a leglassabban igen, de cserébe olyan alacsony a testzsírszázaléka, hogy komolyabb erőfeszítés nélkül tud tartani egy szép szálkás formát, így például nekik egész évben lehet kockahasuk anélkül, hogy egy nagyon szigorú diétát követnének. Ezzel szemben az endomorf meg vért izzad mire lead pár kilót. "
2014. okt. 5. 20:28
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Mondhatni igen! Igaz az állítás! Rám is igaz!
2014. okt. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Ez mi már ... én is ektomorf vagyok, de azon csodálkoztam, amikor híztam pár kilót, hogy ahhoz képest nincs is annyival több zsír rajtam
2014. okt. 5. 20:34
 3/12 anonim ***** válasza:
Így van.
2014. okt. 5. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
azt hittem, hogy hülyeség . akkor az mért van, hogy az emberek (tök mind1 sovány volt vagy se anno) 30,40 felett sörhasúak és zsírosak lesznek? vagy ez csak azokra vonatkozik akik nem mozognak ?
2014. okt. 5. 20:36
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
30-40 felett már a tesztó szint is sokat változik ami eléggé befolyásolja az anyagcsere sebességét is.
2014. okt. 5. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
68%
Belassul az anyagcsere. Tapasztalat.
2014. okt. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Mindjárt jön néhány ember, aki azon fog puffogni, hogy "nem is léteznek testalkatok", csak hogy kicsit árnyaltabb legyen a kép. Készüljetek fel rá :)
2014. okt. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Esélyes.:-)
2014. okt. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Mert nem igazán használják az izmaikat de munka utántól alvásig meg tömik a fejüket cserébe felpakolódik a zsír az izmok meg mivel semmi dolguk lefogynak, főleg hogy egy csomó ember hiába eszik egy csomót mert fehérje abban általában alig van.
2014. okt. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
nem léteznek testalkatok :D
2014. okt. 6. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!