Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Emberek:D mi a legjobb hasizom...

Emberek:D mi a legjobb hasizom edzés? Szeretnék hasra edzeni, eddig boxoltam de az nem nagyon volt hatassal, pls help

Figyelt kérdés
180 cm vok 70valahany kilo magyarul kicsit sovány inkabb szalkas.Hogyan legyen kockas a hasam?tippeket

2014. okt. 10. 17:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
AB Ripper+diéta
2014. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Előbb izomtömeget kellene növelni a hasadon is, mert ha nincs meg a vastagság, akkor nincs minek látszódnia. Majd szálkásító diétával leadni a zsírt, hogy élesen látszódjon.

Hasra elég heti 3 edzés is: hasprés + lábemelés függeszkedve. Mindegyikből 3-4 sorozat, amennyi éppen megy.

2014. okt. 10. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nincs,hogy legjobb.
2014. okt. 10. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
De az nem elég Ha csak siman nyomom a hasprest mrg labemelés kb1-2orat de nem szedek fel sujt csak ugy csinalom.
2014. okt. 10. 17:32
 5/11 anonim ***** válasza:
Nem ettől szedsz fel önmagába izmot, hanem kellene tömegnövelő étrend is. az edzés csak stimulálja az izmokat, de a megfelelő étrendtől fogsz fejlődni!
2014. okt. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
De ha önmagában edzek hasra akkor is latszani fog nem? Es milyen etrend kellene hasizomhoz?
2014. okt. 10. 17:49
 7/11 anonim ***** válasza:

Először tömegnövelő étrend, hogy tudj izmosodni, majd utána szálkásító diéta. De olvass sokat, mert az alapokat meg kell tanulnod.

Googleba: alapismeretek.

2014. okt. 10. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Értem,csak szerintem ugyis meglatszik az edzes ha csak onmagaba nyomom mert sok haverom is csak ugy tolja es megis meglatszik nekik.Te etrendel csinalod?es kb milyen szinten haladsz hasizomban?csak kerdeznem
2014. okt. 10. 18:04
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem régen jó volt a hasam, most is, csak kicsit zsírosabb vagyok, de most leszarom, nem ez foglalkoztat. Tömegre megyek még.

Egyébként meg egyénfüggő, hogy kinél mi lesz. Vannak szerencsés genetikájúak, akik szar étrenddel is fejlődnek. Van akinek meg oda kell figyelni. Ennyi.

2014. okt. 10. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sajnos ha kicsit zsírosabb az ember, vagy éppen extrém sovány akkor ezt a hasizom dolgot megszívta. Én zsírosabb kategória vagyok. Régen ment napi 500 felülés is néha vagy hasprés, de meg se látszódott. Valószínűleg, mert nem volt étrendem, tehát ajánlom neked, hogy rakj össze egy tömegnövelő étrendet.
2014. okt. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!