Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nektek mennyiből jön ki egy...

Nektek mennyiből jön ki egy napi illetve havi étkezésetek?

Figyelt kérdés

2014. okt. 21. 18:01
 1/9 anonim ***** válasza:
71%
Havi 60-70 körül tápkieggel együtt. De nem számolom ki pontosan, annyira nem érdekel.
2014. okt. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Vágóhidas ismerősöm van, aki a termemben edz.

Én foglalkozom az edzési módszereivel és étkezésével, ő pedig mindig hoz nekem sertés, marha vagy más egyéb húst.

Minden mást veszek termelőktől.

Egyedül a barnarizst és vitaminokat veszem gyógyszertárban de ezek sem olyan jelentős összegek.

Havi 15-20 ezer ha elmegy a kajára, de ebben az édesség is benne van.

2014. okt. 21. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
71%

Ezt már kitárgyaltuk, h havi 30-35 ezerből ki lehet hozni egy elég komoly szintet.

Mondjuk ehhez az is kell, h ne a sarki CBA-ba menj le, mint a sok ökör, aztán 1600-ért vegyél egy kiló csirkemellfilét, hanem ismerőstől 1000-ért a csontosat.

2014. okt. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
66%

"1.Ebben benne van a danabol is?"


Danabolt már nem is gyártanak, eredeti nincs is belőle.

Ami kishazánkban fellelhető az valami olcsó hatóanyag újracsomagolása.

2014. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
havi 5000 zabpehelyre és néha erre arra, a kajám 90%-át megtermelem.
2014. okt. 21. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Törölték a fölös hsz.eket. Yeah! :)
2014. okt. 21. 19:36
 7/9 anonim ***** válasza:
Multivitaminnal együtt plusz a kaja, 40 alatt nem igazán tudok kijönni. Pedig megpróbálok a legolcsóbban venni mindent. Aztán persze vannak plusz kiadások ami nem kötelező. Kifogytam a tejsavóból, kellet vegyek ízületvédőt stb mindjárt megint 25 ezer. Ezt a hónapot 65-el zárom :) Másrészt ha olcsón tudod beszerezni az alapanyagokat a fentiek töredékéből is kitudsz jönni pláne ha a testsúlyod is kicsi akkor főleg.
2014. okt. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én 60kg vagyok, havi 30ezerből kijön a csirke+rizs+gyümölcs kombóm:) most 1200ért veszema csirkemell filé kilóját.
2014. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Barnarizs gyógyszertárban rulez! :D
2014. okt. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!