Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Reggelire mit érdemes enni?

Reggelire mit érdemes enni?

Figyelt kérdés

Fogyni szeretnék vagy inkább a testkompozíciómat szeretném megváltoztatni, egészségesebben enni stb.

Reggelire milyen ételeket érdemes enni?

Linkelhettek is oldalt.


Köszi :)



2014. nov. 26. 17:25
 1/6 anonim ***** válasza:
zab+fehérje
2014. nov. 26. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Sok mindent lehet reggelizni. Például;

Tejsavófehérje koncentrátum + zab + zöldség

vagy;

Rizses rántotta (csak fehérje, esetleg egy-két sárgája is) + zöldség

2014. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sokszor eszek pl. toásrántottát,joghurtot zabpehellyel vagy teljes kiőrlésű zsemlét sajttal sonkával zöldséggel.
2014. nov. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Gyümölcs,édesség nem mehet?
2014. nov. 26. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:
Gyümölcs az mehet egy kevés.
2014. nov. 27. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Indriasmith23 válasza:

zabkása :)

igaz, én a boltból szoktam venni a görög zitás változatot és csak felöntöm forró vízzel a tasak tartalmát. Amit én szoktam, az 60% zabpehely/100g, illetve 42g CH/adag (étcsokis). Illetve még szoktam hozzá enni valamilyen gyümölcsöt is, pl. őszibarack, vagy most az utóbbi időben a szilva...

De legjobb, ha otthon készíted, zabpehelyből, 1,5%-os tejből, és ízesítésnek én ajánlom a mézet (semmiképp sem cukor!), illetve a gyümölcsöket, aszaltgyümölcsöket, mandulát, diót, mazsola, stb. És ha szeretnéd jöhet 1-2 kocka étcsoki: legjobb, ha minimum 60%-os, bár célszerű a minnél magasabbikat választanod...

Egyébként a zabkása az egyik kedvenc ételem és reggelim egyaránt

2017. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!