Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen egyhangu az etkezesem? Es e mellett meg is legyen a tapanyag ami kell.

Figyelt kérdés

Ha tudnatok irni eteleket vagy barmit amivel egezsegesen meg lehet oldani, teremteni a testepiteshez szukseges korulmenyeket.

20/F

180cm/ 93kg



2014. nov. 27. 14:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Én speciel most szószokkal kísérletezek, hogyha belefér neked akkor ezt tudom ajánlani. Knorr tejszínes-gombás a kedvencem fél kg csirkéhez elég egy fél üveg. Bolognai és milánói szószok is jók csirkéhez és tésztához csak apróra kell vágni a csirkét és olyat keress amiben nincs túl sok zsír.

Hogyha nem fér bele akkor builder gasztrót tudom ajánlani. Aszalt szilvás pulykamell, almás csirkemell nagyon jó. És persze van egy csomó fűszer amivel tudsz játszani: majoranna, bazsalikom, petrezsejem kombó elég alap, de pl fokhagymás szójaszószos csirkemell nagyon finom tésztával még.

Arra figyelj hogy tejszínt ne nagyon használj, sajnos a csirkés receptekben előszeretettel használják.

2014. nov. 27. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Na pont ellentmondok magamnak a tejszínnel a végén, de azt te tudod hogy belefér-e neked vagy sem. Én úgy vagyok vele hogy megeszem az Édes-savanyú szószt is ha olyanom van, habár cukor van benne, viszont zsír csak minimális és amennyi rizs lemegy vele túl nagy kárt nem okoz szerintem.
2014. nov. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ja meg még egy ami marhajó a gombán vagy zöldségen párolt csirke. A zöldséges olyasmi ízű lesz mint egy lecsó. A gombát pedig hagymával kell pirítani kicsit majd 1 deci víz, rápakolni a csirkét és lefedni.
2014. nov. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Szintiszoli123 ***** válasza:

1) fűszerek

Millió féle van. Olyan is, ami nem cukros és nincs benne Na glutamát



2) Majonézek, salátaöntetek, joghurtok, tejfölök.


Mehetnek a rizsre. Találsz bőven olyat,amiben nem sok a cukor.

Sokat dob a csirkerizsen, ha színes (főleg, ha olyan dolgoktól színes, amiknek íze is van): borsó, zöldségek, kurkuma, curry, kukorica. Nálam csak 4-4,5 gramm a CH, de több a zsír (tömegelek). Több zsírral jobban csúszik a hús és a CH illetve finomabb is a kaja. Ha a zsírod csak 1 gramm, akkor is meg tudod oldani tejföllel, joghurttal, light majonézzel. Ezekben max 30% a zsír és nem vészes a cukortartalmuk.

2014. nov. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én néha néha ha édesre vágyok akkor olyan mártást nyomok hogy kis csirkefalatokat kisütök bundába és ahogy kész belemártom egy erős pista+méz+ketchup+szezámmag mártásba... Nagyon ott van.

Illetve néha néha tejberizs/gríz úgy hogy fehérjét rakok bele, vagy amit még sürűn szoktam 1. étkezésre: 3dl viz, 3dl tej, zabpehely, fehèrje, lenmagolaj illetve reszeltalma az egèszbe ha kèsz.

De szeretem cs.mellhez a rizsre a BBQ szószt ( ha jól tudom Knorr) ès édes- csípős kínai szószt. Tömegelèsnèl a legjobb mert megeszek 1kg rizst :D ès szerencsére nem zsirosodok

2014. nov. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Na ja BBQ szósszal szinte mindent meglehet enni én a Heinz félét szeretem, habár mostanában nem ettem, de most megjött hozzá a kedvem úgyhogy veszek egy üveggel majd :)
2014. nov. 28. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom :)
2014. nov. 30. 15:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!