Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogy viszonyulnak hozzátok a...

Hogy viszonyulnak hozzátok a csajok?

Figyelt kérdés
Az érdekelne, hogy pl. nyáron mikor atlétába vagy ilyensmibe mozogtok hogy viszonyulnak hozzátok a csajok / nők ? Meg szoktak bámulni ? Esetleg valami érdekes sztori ? Strandon ?

2014. nov. 29. 23:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Érdekes sztorim az nincs. Bámulni bámulnak, még most télikabátban is. Sokszor nem tudom hova tegyem az ilyen pillantásokat, nem tudom miért néznek:D
2014. nov. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Nem szoktak. :)
2014. nov. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Meg szoktak nézni, főleg ha mosolyogsz és visszamosolyognak akkor az csak pozitív dolog :)


Őő a strandon attól függ, inkább a medencében vagyok, mintsem feszengjek a medence mellett. De meg szoktak ott is nézni, persze nem úgy kell elképzelni mindenki engem néz, hanem aki mellettem / szembe jön velem, elég gyakorian megnéznek és elég rosszúl érzem magam olyankor.


Általában az ilyen fiatal csajok szoktak nézegetni és kuncogni a barátnőjükkel, de mivel van barátnőm nem érdekelnek :)


Gondolom ilyensmire voltál kíváncsi, érdekes sztori ? Hát lenne egy, ha annak számítana. A hátam mögött állt a sorban 2 csaj mikor álltam a lángososnál és elkezdte valamelyikük, hogy mekkora hátam van, mint egy repülőtér, közben nincs olyan nagy hátam, csak átlag ember mindent nagyobbnak lát, mint amekkora, hirtelen megfordultam, elpirultak, ameddig oda kerültem, hogy megvegyem addig egy szót sem szóltak egymáshoz :))

2014. nov. 29. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
TyHoechlin ez csak dícseret lehet egy testépítőnek :D
2014. nov. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Én nem veszem észre, hogy megnéznének, pedig nem vagyok pici 44-es szálkása karral. A legtöbb az leszarja, hogy mennyire vagy izmos, nem is tetszik a legtöbb nőnek a testépítő forma. De azt meg én szarom le, mert a nejemnek így tetszek, a többi nem érdekel.
2014. nov. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sanyi, pontot tettél a végére :) Ez a lényeg, nálam is csak ez számít, más nem. Hatalmas igazság !
2014. nov. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:-)
2014. nov. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szeressük egymást ***** válasza:
Na azé mióta híztam 1,5 év alatt 25 kg-ot, sokkal jobban... rossz szó, hogy megnéznek, inkább úgy érzem, hogy jobban vonzom őket. :) Sokuknak nem jönnek be a nőies vékony pasik. Előtte vékony kólásüveg voltam.
2014. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!