Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » BiotechUSA AAKG 1000 tablettár...

BiotechUSA AAKG 1000 tablettáról vélemények között olvastam hogy mennyi mindenre jó. Ez tényleg így van mert nem tudom elhinni?

Figyelt kérdés
16 éves srác vagyok már lassacskán 1 éve edzek heti 3 alkalommal 2 otthon 1 konditermben és fehérjét is ittam. Most viszont komolyabban ráálltam heti 4 alkalommal konditeremben edzek viszont a fehérje mellett valami energizáló anyagot és aminosavat keresek és rábukkantam a BiotechUSA-nál az AAKG 1000-re és a vélemények között olvastam hogy mennyi mindenre jó ez tényleg így van mert nem tudom elhinni?

2014. dec. 2. 20:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Por formában vegyed, úgy gazdaságosabb. Nálam kicsit nagyobb durranás van vele, de kb ennyi, pedig nagy adagot nyomok. Semmi extra, ez sem csodaszer.
2014. dec. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 tap bela ***** válasza:

"energizáló anyagot és aminosavat keresek és rábukkantam a BiotechUSA-nál az AAKG 1000"



Csupán annyi észrevétel, ha egy termék tablettás kiszerelés, és az van ráírva hogy 1 tabletta = 1000mg. Akkor a benne lévő hatóanyag a töltelék és hordozó anyagok miatt nagyságrendekkel kevesebb, mint egy kapszulás termék esetében. A hordozóanyagoktól függően ez akár 20%-is lehet. Tehát annyival kevesebb valós, hatóanyagot tartalmazhat. Sok esetben ezt a különbséget nem igen látja ténylegesen a vevő, hiszen erről fogalma sincs. Az már megint egy újabb kérdéskör, hogy vajon van e szükség a szervezetnek ennyi hordozóanyagra.


Por és/vagy kapszulás verziókat kellene keresgélni.

Saját vélemény.

2014. dec. 3. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!