Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Nem birom a kreatin monohidrát...

Nem birom a kreatin monohidrátot? Reggel éhgyomorra veszem be meg edzés után, de átálltam edzés előtt-utáni időintervallumra, mivel állandóan vizelni kell tőle. Plusz 2naponta fosás. Tipp?

Figyelt kérdés
2 hete csinálom és félek,hogy kifosom meg vizelem ahelyett h segítene. Mondjuk vizelek egy nap 15x, Kreatin miatt ez a szám kb lehet duplája.

2014. dec. 5. 14:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Hasmenés csak akkor van tőle, ha nagyobb adagot veszel be egyszerre. Egyébként eleinte lehet ilyen mellékhatás a kisebb adagoknál is.


Szerintem oszd el legalább 5 részre és óránként vagy ritkábban fogyaszd kis adagokat. Akkor pár nap után már nem okoz panaszt. A bővebb vizelet ürítést én nem tapasztaltam, de az szerintem nem baj, csak pótold utána a folyadékot és a sókat is izotóniás itallal, hogy ne görcsöljön az izom, ha a sok víz kimossa az ásványi anyagokat.

2014. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi
2014. dec. 6. 21:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!