Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kezdő testépítő vagyok,...

Kezdő testépítő vagyok, néhány hete kezdtem, mikor vehetek észre feltünő változást?

Figyelt kérdés
Három hete kezdtem, nagy súlyokkal dolgozok, keményen edzek, viszont se táplálkkiegészítőt nem használok, sem pedig étrendem nincs. Csupán sokat eszek (csirkehús, riszeshús, tojás) többnyire ilyen kajákat. Mikor veszek észre változást vajon? (tudom hogy tyúklépéses folyamat) :)
2014. dec. 26. 01:55
 1/10 anonim ***** válasza:
szökőévben
2014. dec. 26. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

az a baj, ha valamit csinálsz és szeretnéd, hogy annak a dolognak eredménye legyen, tisztába kéne lenni az adott dologgal


-három hét: testépítésnél évekről beszéljünk

-nagy súlyokkal dolgozok: szabályosság a lényeg


étrendem nincs!!!!!!

2014. dec. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hogyha csak fogyni akarsz azt étrend nélkül is lehet és látni is fogod a változást, izom építés már más kérdés az étrend nélkül nem megy.
2014. dec. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
erre csak annyit hogy étrend nélkül jött fel rám 25kg 2 év alatt persze nem mind izom, de étrend nélkül is lehet fejlődni valameddig
2014. dec. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Átmozgató edzéssel kezdtél? Mert azzal kellett volna.
2014. dec. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Normális étrend nélkül nem fogsz, őleg ha ektomorph vagy.

Ne legyél lusta, semmiből nem áll kiszámítani, kimérni mennyit kell egyél. Tápkieg meg nem kötelező, főleg az elején lehet anélkül is nőni.

2014. dec. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Pörölyfej Béla ***** válasza:
Ha jó a genetikád akkor étrend nélkül is jól fog menni x ideig, bár egy idő után étrenddel is megállnál. Hiába, ilyen a természet. Feltűnőbb változás talán 2-2,5 hónap után jöhet, persze még nem lesz nagyon durva és valószínűleg csak akkor látszik majd, ha nincs rajtad póló.
2014. dec. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Utolsó választ köszönöm, az legalább 2 lábon földön lévő válasz volt. Senki ne mondja nekem hogyha keményen edzek, pihenőnapokkal és sokat zabálok akkor is ugyanolyan maradok mint edzés előtt voltam. Emberek mivan veletek??? Vagy ilyen kérdéeskre csak megszállott testépítők írnak, akik terminátor testre pályáznak? Azok jó hogy lehurrognak, de én obszesszió nélküli fejből szeretnék válaszokat kapni. Többiek meg gyúrjanak agyra is kicsit.
2014. dec. 29. 01:19
 9/10 anonim ***** válasza:

Az a ciki, hogy ahogy leírtad a kérdést arról árulkodik, hogy nem értesz a témához sokat. Ezért születtek olyan válaszok amilyenek. Normális étrend nélkül NEM fogsz fejlődni, vagy csak minimális mértékben. Nem "obszesszió", ha egyszer kiszámolod, hogy napi mennyi csirkét, és rizsát kell megegyél, és elosztod 5-6 étkezésre. Nem tudom honnan veszed egyáltalán a bátorságot, hogy ilyet írsz, mint most.


Tanácsot kérsz, elmondod hogy rosszul csinálod amit kell, és TUDOD is hogy rosszul csinálod. Többen szólnak, hogy oké, de ne várj sokat akkor, és még normális stílusban is tették, erre te benyomod, hogy NADEÉNAKKORISJOBBANTUDOM! Meg hogy milyen megszállott idióta gyúrósok írnak.


Amit te csinálsz az iskolához tudom hasonlítani: tanulás nélkül is el lehet jutni érettségiig, és átcsusszanni 2-3asokkal, vagy csinálhatod normálisan, és eredménye is lesz!

Arcodból meg vegyél vissza, ha ezeket nem fogtad fel akkor agyra neked kell gyúrni, de nem kicsit. Kisebbségi komplexusodra senki nem kíváncsi, segítségre köszönöm-öt szokás reagálni, nem ezt.

2014. dec. 29. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Idióta gyúrós barmok.
2020. aug. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!