Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ma rengetegen voltak a kondite...

Ma rengetegen voltak a konditeremben, pont akkor amikor én mentem. Rengeteg minden foglalt volt. úgy érzem hogy nem tudtam normálisan leedzeni. Tiszta kapkodás volt. Nagy baj ez?

Figyelt kérdés

2015. jan. 2. 16:29
 1/8 A kérdező kommentje:
súlyzókat kellett keresgélnem mert elvitték a terem másik végébe. tiszta ideges voltam...
2015. jan. 2. 16:30
 2/8 A kérdező kommentje:
és pont diéta közepén vagyok... szóval nem szeretnék izmot veszteni, és félek h most az lesz..
2015. jan. 2. 16:31
 3/8 HarciCsiga ***** válasza:
100%
Ezt ki kell birni sajnos meg 2 hetig
2015. jan. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de így egyszerűen nem lehet edzeni
2015. jan. 2. 16:32
 5/8 HarciCsiga ***** válasza:
En is dietazok most aterzem az elso ket gyakorlatot megcsinalom ilyenkor full faszan utana amit talalok az izomcsoportra csak pumpalok vele hogy jobb legyen az izom tapanyag ellatasa nem az igazi de jobb mint varni :/
2015. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Csináld a legtöbb gyakorlatot kézi súlyzókkal. Így befoglalsz egyet, és elvagy egy darabig. Esetleg nehézség szempontjából összeválaszthatsz úgy gyakorlatokat, hogy ugyanazzal a súllyal egymás után pihenőidő nélkül nyomod. Így intenzív marad, és gyorsak lesznek az edzéseid
2015. jan. 2. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
végülis most már mindegy..
2015. jan. 2. 16:47
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk is tömve volt a terem.. szerencsémre nálam nem volt kapkodás, jó páran oda is jöttek segítséget kérni.. de azért ja.. kellett várni rendesen a csigára :D
2015. jan. 2. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!