Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ki a hazai testépí...

Szerintetek ki a hazai testépítés legérdekesebb alakja? És miért pont ő?

Figyelt kérdés
Nem muszáj testépítőnek lennie, lehet edző, blogger, cikkíró, bárki, akit érdekesnek találtok a hazai fitneszéletben. Elég kevés érdekes egyéniség van, ezért kíváncsi vagyok, ti kiket tartotok izgalmas személyiségnek.

2015. jan. 7. 11:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
Attól, hogy te így gondolod, más nem biztos, hogy osztjs ezt. Mindenkinek a saját véleményét kérdezted, erre kaptál válaszokat. Olyan nincs, hogy senki nem tisztelheti a Bélát azért, mert te nem bírod.
2015. jan. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

nekem egy lány: Oláh Vivien

egyszerűen szimpatikus, nem beképzelt, vidám, szórakoztató, ügyes is.

Akkor is ez lenne a véleményem, ha biztosan tudnám, hogy használ szteroidot.


Kevés testépítőt ismerek.

2015. jan. 7. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:
Tisztelje, csak én meg leírtam, hogy nekem nem szimpatikus. Igazából az összes sciteces (Csuhai, Bohos, Bereczki stb.) arcot hanyagolhatjuk, nem azért, mintha bajom lenne velük, csak a csapból is ők folynak, és kicsit már unom. Főleg olyanok érdekelnének, akik kevésbé ismertek, mert nincsen ilyen hátszelük, de attól még érdekesek, egyéniségek, megérdemelnének több figyelmet.
2015. jan. 7. 13:29
 14/29 A kérdező kommentje:
Ilyennek ismerem én például Csörgő Adrit, aki baromi jól néz ki, szimpatikus is, csak nincsen ennyire futtatva, pedig eredményes versenyző.
2015. jan. 7. 13:31
 15/29 anonim ***** válasza:
Regős Lili, Sasa, Bánkúti Gabi. Őket is bírom.
2015. jan. 7. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Molnár Péter. Az egyetlen reménycsillag .
2015. jan. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Igen, Molnár Petit mondjuk én is nagyon bírom. Regős Lilinek, Bánkúti Gabinak utánanézek, köszi.
2015. jan. 7. 14:23
 18/29 anonim ***** válasza:

Bánkúti már nem versenyez. Engem tanított is és edzett is, szóval elfogult vagyok vele , így én is megemlíteném.

A másik pedig Molnár Peti, aki szintén mindkettőt csinálta :)

2015. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
Szalay Ricsi
2015. jan. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Már nem a része de hungarian hammer
2015. jan. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!