Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen testalkatom van?

Milyen testalkatom van?

Figyelt kérdés

Szevasztok,csak arra lennék kíváncsi melyik testalkatba sorolnátok? (3 hete tornázok,szóval még vékony vagyok) nehezen hízok,176cm kb:62kg


[link]


[link]



2015. jan. 17. 05:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Olyan tornából felmentett napközis alkatnak mondanám, kicsit ráöregedve.
2015. jan. 17. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ha nehezen hízol, akkor valószínűleg van benned ektomorf, de sztem bőven elég ha tudod azt, hogy kábé milyen az anyagcseréd, felesleges ezt túlkomplikálni. minden testalkattal csak jobbat tesz az edzés. hajrá :)
2015. jan. 17. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 - palilaci - ***** válasza:
100%

Ektomorf

Ne tornázgass hanem eddz rendesen! Súlyzós vagy sajáttestsúlyos edzés+ tömegnövelő étrend!

Ezekre keress rá:

Alapismeretek

Tömegnövelés

Tömegnövelő étrend

Kezdő átmozgató edzésterv/ Fegyencedzés (ha ezt választod csak az edzés részt nézd mert a többi fasság)

Kell neked alapjáraton:

130g fehérje: hús, hal, tojás, túró, protein tápkieg

400g szénhidrát: zab, rizs, krumpli, tk pékáruk

65g zsír: lenmagolaj, kókusz zsír.

Fontos a mikrotápanyagbevitel ezért egyél sok zöldséget és szerezz be egy alap multivitamint. Ez mindig kell!

Hasznos oldalak:

[link]

[link]

Sok sikert

2015. jan. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
a tornázás alatt a sulyzós edzést értettem
2015. jan. 17. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!